Nej kabelová televize dnes nabízí doslova stroj na zábavu

Pojďte se konečně oddávat televizní a filmové zábavě jako v 21. století. S moderní kabelovou televizí, což samozřejmě není přijímač, ale služba, ke které nepotřebujete ani set-top box.

Televize s více než 200 kanály

Doba několika málo kanálů je dávno za námi. Ale předplatit si jednu komerční televizi navíc rovněž všem nemusí stačit. A i když dnes vládne bezdrátový kult, pokud jde o televizi, síla je nadále v kabelu. Pořiďte si kabelovou televizi. Z 200 kanálů, které nabízí NejTV, si kdykoliv vyberete přesně to, na co máte chuť. Vyberou si milovníci dobrých filmů, dokumentů, sportovní fandové i ti, kteří hledají dobré pořady pro děti. Nepleťte se, že kabelová televize ve vaší obci, městě ev. lokalitě není. Ověřte si svoji lokalitu a určitě zjistíte, že již nejste obcí na okraji zájmu všech poskytovatelů těchto služeb a i k vám již dorazilo moderní vysílání televize.

Jak vypadá moderní NejTV?

Sledování televize už není omezeno běžným televizním přijímačem. Využít k tomu lze i další zařízení, jako je třeba notebook, tablet a chytrý mobilní telefon. Nejste vázaní časem, protože se ke svým oblíbeným pořadům snadno vrátíte. Sledovat je totiž máte možnost i zpětně, ještě následujících 7 dnů. Nestačí vám to? Nahrajte si je. K dispozici máte prostor až na 100 hodin nahrávek pořadů. A že už si platíte HBO? Videotéka HBO je k dispozici i v rámci NejTV. Podívejte se na oblíbené seriály z této komerční stanice, ale navíc též na filmy z videotéky FilmBox.

Televize pro 21.století

Digitální televize, to nejsou jen balíčky pořadů z celostátních, digitálních a lokálních TV. Je to technologie a služba současně. Nemusíte řešit žádný přechod na DVB-T2. Nejste otrokem televize, svůj pořad si prostě pustíte tehdy, když na něj máte chuť a čas. Chytré funkce vám dovedou připomenout, co jste sledovali, zastavit pořad, přetočit jej, nebo si ho uložit. Poradí vám, co stojí za zkouknutí, protože se na to zrovna koukají jiní. A k tomu všemu máte samozřejmě perfektní servis s rychlou telefonickou podporou. Jako moderní internetová televize vám nabídne dokonce i balíček s internetem. Máte tak vše pro vaši zábavu, ale i studium či práci doma v jednom.

Napsat komentář