Nevíte, jaké pracovní oblečení? My ano!

Pracovní oděvy plní hned několik funkcí. Ochranou a poznávací. Chrání před poraněním, zašpiněním, potřísněním chemickými látkami, nadměrnými teplotami i chladem. Ale i informují třeba o tom, v jakém oboru daný zaměstnanec pracuje.
Například zdravotní sestru či poštovní doručovatelku mimo jiné poznáte podle oděvu, který má na sobě. Ten je jejich poznávacím znamením. Funkce pracovních oděvů ale sahají mnohem dál.

Univerzální montérky

Jedním z nejvíce univerzálních pracovních oděvů jsou montérky, které nacházejí své využití napříč obory. Ve stavebnictví, zemědělství, logistice, dopravě i průmyslové výrobě. Stejně jako klasické pracovní kalhoty, bundy a vesty. Ty se od sebe liší svým střihem, kvalitou zpracování i materiálem.

Lehké a zateplené

Například pracovní bundu můžete mít softshellovou, fleecovou, lehkou i zateplenou. Nepromokavou, zesílenou, vybavenou multifunkčními kapsami i reflexními prvky. Záleží na typu provozu, pro nějž je určena.

Oděvy do speciálních provozů

Do speciálních provozoven jsou nutné pracovní kombinézy chránící před zraněním či prochladnutím. Ale i před vysokým žárem (svářečské oděvy). Pokud pracovník při výkonu své práce musí být dobře viděn, bude zapotřebí, aby byl oblečen do výstražného či reflexního oděvu. Pracovníci v chladírenském a mrazírenském průmyslu stejně jako rybáři a myslivci se také neobejdou bez termoprádla.

Nepromokavé oděvy a firemní polokošile

Součástí vybavení pracovníků, kteří i za nepříznivého počasí jsou nucení pracovat v exteriéru, ať již na stavbě, zahradách či v zemědělství by měly být i nepromokavé oděvy. Firemní polokošile, trička a mikiny najdou své uplatnění v podstatě ve všech provozovnách, v nichž není vyžadován speciální oděv. Popřípadě doplňují klasický pracovní oděv. Pracovní oděvy nakupujte ve specializovaných kamenných obchodech a na e-shopech. Bohatý výběr polokošilí najdete například na e-shopu xfer.cz (https://www.xfer.cz/polokosile). Stejně jako bund, triček, vest a mikin. Různých materiálů, barev a velikostí. A za velmi příznivé ceny!

Napsat komentář