Operativní leasing vyřeší problém se zastaralým vozovým parkem

816a89972f51e95b5d262c3c4a430da6

Menší firmy a podnikatelé často řeší problém s přestárlým vozovým parkem. Automobily, které za sebou mají už léta provozu, nedělají firmě příliš velkou reklamu. I to může být jednou z příčin klesajících tržeb společnosti. Co ale udělat, pokud potřebujete nová vozidla a nemáte na jejich pořízení dostatečný kapitál? Řešením je operativní leasing.

S operativním leasingem se dá vše zajistit velmi efektivně. Jedná se o pronájem vozidel, v jehož rámci platíte pravidelnou měsíční splátku. Je fixní po celou dobu trvání smlouvy, takže se nemusíte obávat případných rostoucích nákladů. Splátky se i u luxusnějších automobilů pohybují v řádech jednotek tisíc korun. Díky tomu nemusíte mít žádný velký finanční obnos, abyste si kvalitní auta mohli dovolit.

Díky pronájmu na dobu určitou vaše auta nezestárnou

Od běžného leasingu operativní variantu odlišuje hned několik aspektů. V první řadě auto po celou dobu patří společnosti, která vám jej na základě smlouvy pronajme. Nepřechází tak po splacení určité cílové částky do vašeho vlastnictví. Má to výhodu, po skončení smlouvy můžete ihned podepsat novou, čímž dojde automaticky k obnovení vozového parku. Neustále tak máte k dispozici kvalitní vozidla, která budou vás a vaši firmu náležitě reprezentovat.

V ceně služby je pojištění i další poplatky

Operativní leasing má i další kouzla. V rámci splátek totiž máte zajištěný pravidelný servis, ale například i dálniční známky, poplatky za využívání autorádia, havarijní pojištění, povinné ručení atd. Záleží jen na konkrétní smlouvě a společnosti, u níž operativní leasing uzavřete.

Hertz Lease – přední poskytovatel operativního leasingu v Evropě

Spolehlivým pronajímatelem vozů je v tuzemsku společnost Hertz Lease. Automobily zajišťuje drobným podnikatelům, fyzickým osobám, ale i nadnárodním společnostem, jež potřebují mít k dispozici kvalitní vozový park ve větším množství.

Napsat komentář