Ovoce ze Španělska po celý rok

Milujete sladké a pečení a rádi byste se o tuto vášeň podělili i s ostatními? Zkuste si založit vlastní cukrárnu. Dortíky, sušenky, wafle, donuty, to vše je trendem poslední doby. Sladké pokrmy jsou mimořádně oblíbené. Nezbytností pro jejich výrobu jsou kvalitní suroviny, tím pádem se neobejdete bez dodavatele zboží v té nejlepší kvalitě.

Čerstvé ovoce po celý rok

V létě je získávání čerstvého ovoce poměrně snadné, ale jak si poradit v zimním období s nedostatkem ovoce? Jednou z variant je udělat si v zimě dostatečné zásoby a ovoce zamrazit, případně zmrazené ovoce nakupovat. Druhou variantou pak je najít si firmu, která se specializuje na dovoz čerstvého ovoce přímo ze zemí jeho původu. Mezi špičku na trhu patří značka Bassta, která dováží španělské potraviny ve výhodných gastro baleních. Základ nabídky tvoří ananas, broskve, hrozny, hrušky, mandarinky a meruňky. Gastro balení ovoce je možné kupovat hned v několika variantách gramáže. Ovoce je v plechovkách upraveno různými způsoby, takže si můžete vybrat variantu, která bude nejvíce vyhovovat vašim potřebám. U veškerého ovoce máte jistotu, že svým zákazníkům nabídnete to nejkvalitnější, co je na trhu možné sehnat.

Gastro balení pro vaši provozovnu

Bassta, to však není pouze konzervované ovoce, ale také další suroviny, které jsou typické pro oblast Španělska. Nákup gastro balení je výhodný pro všechny větší provozovny. Pokud si propočítáte náklady na nákup v běžné síti obchodů a objednání gastro balení, pak zjistíte, že se vyplatí investovat právě do větších balení, nemluvě o kvalitě dováženého zboží. I když se jedná o ovoce, které je již určitou formou zpracované, vždycky bude poznat, že se jedná o ovoce ze země jeho původu a ne uměle vyšlechtěné v oblasti, kde nemá nejvhodnější podmínky. Kompletní nabídku značky Bassta najdete na stránkách www.bassta.cz.

Napsat komentář