Penzion v srdci Jižní Moravy si zamilujete

Všichni, kdo mají rádi víno a pohodu, nedají dopustit na Jižní Moravu. Krásná příroda, kulturní památky, slunné počasí a přívětivost místních jsou jedny z mála důvodů, proč se dovolená v této lokalitě stále drží v čele oblíbenosti. Co se týče ubytování, nabízí se zde nespočet možností v podobě hotelů, apartmánů, ubytování v soukromí či penzionů.

Ubytování uprostřed Pálavských vrchů

Penzion Pavlov se v této oblíbené vinařské oblasti nachází pod zříceninou hradu Děvičky. Pálava je velmi populární destinací ke strávení dovolené či prodlouženého víkendu. Jistě vás potěší řada útulných vinných sklípků, v nichž si vychutnáte špičková vína místních vinařů. Kromě ochutnávky vín si zde přijdou na své i turističtí a sportovní nadšenci. Pálava je doslova protkaná sítí turistických a cyklistických tras všech náročností. V létě si kromě toho užijete plavbu lodí nebo na šlapadle v nádržích Nových Mlýnů, nebo vyrazte do Aqualandu Moravia v jejich těsné blízkosti. Milovníci wellness to mají kousek do rakouských termálních lázní Laa an der Thaya, v nichž si vychutnáte relax po celý rok.

Ubytování, restaurace a sklepní vinárna v jednom

Sháníte-li levné ubytování Pavlov, určitě vsaďte na penzion, kde naleznete vše pod jednou střechou. V 5 nedávno rekonstruovaných pokojích se nachází celkem 21 lůžek včetně přistýlek, samozřejmostí je vlastní sociální zařízení v každém pokoji. Pro váš maximální komfort pokoje disponují zdravotními matracemi, lednicí, TV, vysoušečem vlasů a WIFI. Nemusíte si dělat starosti ani s hygienickými potřebami, neboť koupelny jsou vybaveny šampony, sprchovými gely a ručníky. Občerstvení vám nabídne útulná rodinná restaurace, kde si pochutnáte na místních specialitách. Příjemný večer lze strávit buď venkovním posezením u grilu nebo ve sklepní vinárně, v níž je možné zařídit řízenou degustaci vín s odborným výkladem.

Napsat komentář