Plastové dveře a okna: moderní materiály pro tradiční vzhled

Proč nevyužít širokých možností, které skýtají moderní materiály? PVC dveře a okna mohou co do vzhledu směle konkurovat tradičním dřevěným oknům a dveřím, které jsou charakteristické kratší životností a značnými nároky na pravidelnou údržbu.

Přísné parametry i individuální prvky

Normy ČSN a EU stanoví velmi přísné požadavky na plastové profily, ovšem i zde se vyvstávají určitá rizika, neboť někteří výrobci se mimo jiné snaží snížit náklady volbou méně kvalitních výztuh. Výsledkem tak může být málo pevná konstrukce, která dříve či později může podlehnout tlaku a zdeformovat se. V jiném případě může zákazníka nemile překvapit špatná barevná stálost, která se projeví u tmavých dekorů, nebo naopak zažloutnutí vyskytující se u bílých plastových oken a dveří.

Velký výběr k vaší maximální spokojenosti

Sortiment PVC dveří se neustále rozrůstá, takže rozhodně se už nemusí jednat o unifikované výrobky, které jsou jeden jako druhý. Není už tak nejmenší problém vybrat si ze široké škály barev s ohledem na barvu fasády, oken a také celkové architektonické pojetí budovy. Barevné varianty jsou schopné imitovat téměř jakýkoli typ povrchu, který bude vhodně korespondovat s okolím. Stranou nelze ponechat ani nejrůznější reliéfy, díky nimž se zdánlivě obyčejné plastové vstupní dveře stanou nepřehlédnutelné. Pomyslnou třešničkou na dortu je zasklení a různé povrchové úpravy skla, takže lze snadno regulovat množství denního světla stejně jako navodit luxusní dojem.

Kvalita na prvním místě

Výrobou, montáží a servisem plastových dveří a oken se zabývá společnost Okna Triogas. Klade důraz na komplexní služby a dodává PVC dveře v Opavě a jejím okolí. Stejně tak spolehlivé PVC dveře v Opavě nabízí tento dlouholetý dodavatel kvalitních výrobků.

Napsat komentář