Čelovka na běhání: malý velký zázrak

Nová, moderní čelovka na běhání s vysokým výkonem, v lehoučkém provedení, se čtyřmi režimy osvitu, která nabízí světlo až do vzdálenosti 100 metrů, je snem každého náročného, zkušeného milovníka outdoorových aktivit.

Čelovka dobíjecí je rafinovanou vychytávkou, které se ale nemusejí zříkat ani ti, kteří za tmy běhat nechodí, ale přesto tohoto nenápadného „dříče“ ocení. To potvrdí pejskaři, rybáři, domácí kutilové a motoristé. I pro ně je běžecká čelovka něčím, bez čeho už by si svůj život nedokázali představit.

Běžecká čelovka má hned čtyři režimy osvitu, a to vysoký, nízký, dále nabízí červené boční světlo a funkci blikání. Výborné je, že boční LED velice dobře poslouží, když si potřebujeme posvítit jen na malou vzdálenost a nestojíme přitom o nežádoucí a nepříjemné oslnění očí. Čelovka na běhání je zkrátka a dobře vymyšlena tak, aby poskytla co největší komfort.

Výkon 150 lumenů je skutečně úctyhodný, neboť nabízí dosvit až do vzdálenosti 100 metrů. Rovněž výdrž patří k těm nejlepším, výrobce deklaruje až 60 hodin. Čelovka dobíjecí potřebuje napájení ze tří mikrotužkových baterií. I navzdory tomu je mimořádně pohodlná a lehká, její hmotnost činí 82 gramů, a to včetně již zmíněných baterií.

Těžiště se podařilo umístit co nejblíže čelu, takže svítilna nepřekáží, „netáhne“ a ten, kdo ji používá, prakticky ani neví, že ji na sobě má. Čelovka dobíjecí pomáhá nejenom při našem pohybu v neosvětleném terénu, ale přijdeme jí na chuť pokaždé, když se ocitneme doma nebo při jízdě autem v situaci, kdy narazíme na nepříjemný nedostatek světla. Čelovka je k dostání v e-shopu cel-tec.cz.

Napsat komentář