Snadná cesta k ochraně i pěknému vzhledu vašeho vozidla

Přiznejme si, že zákon schválnosti funguje spolehlivě, a tak je nemožné nové auto ochránit i při sebevětší opatrnosti před poškozením v podobě nevzhledných škrábanců, prasklin atd. Ty mohou vzniknout dřív, než se nadějete, například na parkovišti, při nastupování nebo nakládání. Navíc lze vzhled vašeho vozidla výrazně vylepšit a vdechnout mu nový život. Pojďme se na moderní možnosti ochrany a vylepšení vozidla podívat důkladněji!

Vůz jako nový díky speciálním fóliím

Speciální fólie jsou velmi snadnou cestou ke změně stávajícího vzhledu vašeho vozidla a proměně jeho barvy. Spolu s nimi lze na vozidlo umístit i fólie opatřené nápisy, obrázky, tedy vším, co zajistí ještě lepší propagaci vaší společnosti. Zde se vám otvírají takřka nekonečné možnosti… Fólie se velmi snadno tvarují, takže se dokonale přizpůsobí danému povrchu a rovněž zajišťují ochranu před UV zářením, které způsobuje rychlou degradaci karosérie. Sortiment fólií se navíc neustále rozšiřuje, takže si můžete vybírat z různých povrchových úprav (matná, lesklá, polomatná, perleťová apod.).

Efektivní ochrana vozidla před poškozením

Čirá ochranná fólie s bezpečnostní funkcí je velmi tenká, přesto mimořádně účinná. Nijak nemění barvu vozidla, navíc je velmi těžko rozeznatelná. Jejich nespornou výhodou je ochrana povrchu před odletujícími kamínky či štěrkem, který může na oknech nebo na karosérii napáchat škody, jejichž následné odstranění se může značně prodražit. Stejně tak ochrání povrch před menšími škrábanci, které mohou snadno vzniknout na parkovištích, při nastupování nebo nakládání. Opomenout nelze ani ochranu proti UV záření, která stojí za nadměrnou degradací laku.

Zajímají vás možnosti pořízení autofólie v Brně  a okolí? Pořiďte si autoskla a tonování v Brně a ochraňte své vozidlo před nežádoucím poškozením. Vaše obavy z drobných škrábanců a prasklin rázem zmizí!

Napsat komentář