Potřebuje váš iPhone servis? V Brně není problém

Prasklý displej, záchrana po utopení, nefunkční mikrofon nebo baterie, co už nevydrží ani jeden den. Tohle jsou poměrně běžné problémy, s nimiž zákazníci míří do servisu. Potkalo i vás nějaké takové neštěstí a teď si lámete hlavu, kam se vydat?

Zejména ve větších městech je možností celá řada, servisů je zde pravděpodobně rovnou několik. Podle čeho si tedy vybrat ten, kde se o váš iPhone postarají nejlépe?

Servis se specializací na iPhone je vždy dobrou volbou

Komu budete věřit více? Technikovi, jenž opravuje všechny telefony, nebo tomu, co se zaměřuje výhradně na značku Apple? Druhý případ je pochopitelně výhodnější, protože takový člověk iPhonům doopravdy rozumí. Najděte si tedy specializovaný iPhone servis, jakým je například brněnský AppleKing.cz. Tam zaměstnávají dokonce technika, který dříve pracoval přímo v Apple servisu, má tedy řadu zkušeností.

Nechte si telefon opravit na počkání

Donést telefon do opravny, týden fungovat bez něj a pak si pro něj přijít? Tohle už je minulost, dnes se opravuje na počkání, aspoň v seriózních servisech. Vychází tím vstříc požadavkům zákazníků. Chápou, že bez telefonu dnes fungovat nelze. Ne že by nebylo možné vzít si nějaký náhradní, jenže v něm nemáte své aplikace, kontakty, fotografie, celkově data.

V AppleKing dokáží opravit do půl hodiny jednoduché opravy (například výměnu baterie) a do hodiny ty složitější (výměnu displeje). Déle trvá pouze výměna základní desky. Telefon tedy odložíte, jdete si nakoupit a pak si ho zase vyzvednete. Firma má v Brně dvě pobočky, jednu v nákupním centru Olympia, druhou na Palackého třídě.

Příjemný bonus na závěr

Nejste z Brna, ale z jeho okolí? Pak si můžete domluvit, že pro váš telefon firma přijede. V okolí 50 km od Brna jde o bezplatnou službu. Přijedou, telefon opraví a zase dovezou. Samozřejmě to trvá déle, než kdybyste se stavili osobně, avšak pro ty, co do Brna nemají cestu, jde o zajímavou možnost.

Napsat komentář