Pro prémiové Airpods volte jen kvalitní obaly

Na světě je pouze málo lidí, co neznají logo s nakousnutým jablkem. Jedná se o emblém společnosti Apple, který je dnes k vidění na celé řadě produktů.

Jejich společným jmenovatelem je špičková kvalita, kterou poráží konkurenci. Žel za kvalitu se platí, takže vás nemůže překvapovat, že Apple si za své výrobky říká o nemalé peníze.

Lidé toužící po prémiovém zboží je samozřejmě rádi zaplatí a je jedno, jestli jde o iPhone, iPad nebo třeba nová bezdrátová sluchátka Airpods.

Lepší zvuk než u většiny drátových modelů

Sluchátka jsou pro většinu lidí lepším řešením než bedýnky. Jednak i levnější modely hrají oproti stejně levným bednám lépe, jednak je možné je použít takřka kdekoliv. Dvojnásob to pak platí o verzích bez kabelu, jež jsou atraktivnější pro stále větší skupinu zákazníků.

Přeci jen může drát občas docela otravovat, zvláště při sportování. Donedávna bylo možné tento drobný neduh tolerovat, jelikož sluchátka s kabelem měla lepší zvuk než bezdrátové alternativy. Díky moderním technologiím však tato zažitá pravda už zcela neplatí.

Pokud chcete dokonalý zvuk, stále jsou nejlepší volbou profesionální studiová sluchátka, avšak za ta dáte i desítky tisíc korun. Bezdrátová sluchátka Airpods jsou daleko levnější a co se kvalit zvuku týče, pouze o něco málo horší. Navíc jsou mnohem pohodlnější a lze je mít nasazené kdekoliv a při takřka jakékoliv činnost.

Nejsou však zcela dokonalá. Vzhledem ke své velikosti jsou docela křehká. Abyste si jejich kvalit mohli užívat co nejdéle, je vhodné je mít správně uložené. Pro takové případy slouží kryty pro Airpods.

Obaly musí být vodotěsné

Jedná se o drobné zařízení, jenž je možné relativně snadno poškodit. Obaly pro Airpods by takovémuto scénáři měly zamezit. Je však potřeba, aby šlo o kvalitní výrobek. Na trhu se běžně vyskytují i nepříliš vhodná pouzdra na Airpods, co dokonce nejsou ani pořádně vodotěsná. Kupovat si něco takového je jen vyhazování peněz.

Napsat komentář