Potřebujete přesně nastavit měřidla? Pořiďte si koncové měrky!

Podnikáte a vaším oborem činnosti je kovovýroba, případně jiné odvětví, ve kterém je nezbytně nutné pracovat s maximální přesností? Nebo jste v rámci svého zaměstnání zodpovědní za výsledky výrobního procesu ve velké společnosti? Pak zajisté víte, že pro dosažení úspěchu je klíčové zajistit vysokou kvalitu produktů.

Odběratelé i koncoví zákazníci vyžadují precizní výrobky

Konkurence na českém i mezinárodním trhu je obrovská ve všech odvětvích, nelze se tedy divit, že drtivá většina klientů vyžaduje vysokou kvalitu. Vysoké nároky musí splňovat i běžné spotřební zboží. A u zakázkové výroby nebo produktů určených pro strojírenství a celou řadu dalších odvětví jsou kritéria, která musí výrobky splňovat, ještě výrazně přísnější. A není se čemu divit. Jakmile si někdo nechá zhotovit zcela unikátní kus přesně podle svých představ, zaplatí za něj nemalou částku. Zcela oprávněně tedy očekává vysoce kvalitní materiál a precizní zpracování. V kovovýrobě zase velice často vznikají komponenty nejrůznějších mechanismů a dalších zařízení, které do sebe musí zcela přesně zapadat. Jedná se například o součásti nejrůznějších vozidel, stavební i manipulační techniky, strojní vybavení průmyslových provozů i díly komplikovaných ústrojí přístrojů pro laboratoře či zdravotnická zařízení. Sebemenší odchylka od technické dokumentace tak může být příčinou nepoužitelnosti produktu.

Koncové měrky přesně stanoví délku a pomáhají při kalibraci měřících nástrojů

Přesné měření v průběhu výroby je nezbytné. Zejména v případě, kdy vznikají najednou celé série identických kusů, dokáže zamezit zbytečným ztrátám. Právě při něm a při kalibrování měřidel se využívají koncové měrky. Důležitou roli samozřejmě hrají i další kalibry.

Pořiďte si koncové měrky od spolehlivého dodavatele

Koncové měrky od společnosti Michovský TOOLS jsou vysoce kvalitní, dostupné jsou sady koncových měrek. Společnost navíc nabízí i obvyklé rozměry ostatních kalibrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC, Rp a dalších. A také zakázkovou výrobu atypických kalibrů.

Napsat komentář