Poznejte nejlepší technologie na zpracování plechů a vyberte si tu nejlepší pro svou výrobu

Mít úspěšnou společnost, která se pohybuje ve strojírenské výrobě, je velký úspěch. Abyste toho docílili, bude zřejmě potřeba, abyste ji vybavili technologiemi, které vám pomohou s výrobou, co nejvíce ji zefektivní, bude dostatečně rychlá, zároveň vám stroje nebudou zabírat obrovské prostory… 

U nás se na stroje do strojírenství zaměřuje společnost CANMET z Brna. Má třicetiletou praxi a pracuje v ní mnoho odborníků, kteří jsou ochotní vám erudovaně pomoct s výběrem toho nejlepšího právě pro vás s ohledem na vaši individuální výrobu. Najdete zde laserové řezací stroje i mnohé jiné technologie, které vás svou důmyslností v mnohém překvapí.

Když potřebujete laserová řezací centra

Je ve vašem hledáčku nejlepší laserové řezací centrum? V tom případě se podívejte na laserový řezací stroj eSmart od společnosti EAGLE z Polska. Tato firma sice není na trhu příliš dlouho ve srovnání s jinými stálicemi, ale za dobu svého působení dokázala mnohé a právem se dostala na špici mezi TOP výrobce laserových řezacích strojů. Nekopíruje ostatní a vyrábí sama stroje s funkcemi nebo způsoby výroby, které jiní nemají.

Např. zmíněný eSmart je ekonomickou volbou pro bezproblémové a snadno použitelné lasery. Nabízí vynikající výkon a na malé zastavěné ploše. Má přímé lineární pohony všech os X, Y, Z, max. zrychlení 2 G. Konstrukce je kompaktní, potěší vás ekologická automatická výměna stolů bez použití hydrauliky, ochranné sklíčko v řezné hlavě až 355 mm nad řezaným materiálem či komfortní obsluha s přístupem k vykládacímu stolu ze všech stran.

Stroje s mnoha funkcemi

Canmet nabízí také tabulové nůžky, které umí působením vnějších sil postupně oddělit stříhaný výrobek od základního materiálu. Poptávat můžete i vysekávací stroje a mnohé jiné.

Více na canmet.eu.

 

Napsat komentář