Prodej zlata roste: Proč se vyplatí do něj investovat v době krize a ve chvíli, kdy cena zlata roste?

Už několik let mnozí ekonomové upozorňovali na to, že brzy nastane ekonomická krize. Její příchod v dnešních dnech urychluje pandemie nového koronaviru, protože řada zemí omezuje podnikání a obecně celý chod společnosti. Vše se negativně projevuje na kurzech měn a reálné hodnotě peněz, kdy výrazně roste inflace. Jak můžete zabránit tomu, aby nedošlo ke znehodnocení vašich dlouholetých úspor? Chytrým řešením je nákup investičního zlata.

Zlatu nevadí krize ani inflace

Cena zlata jde v posledních týdnech a měsících strmě vzhůru, dokonce již překonala hranici 1900 dolarů za jednu trojskou unci. Zdálo by se tak, že není zrovna vhodná doba na nákup tohoto drahého kovu. Jenže právě s rostoucí inflací si investoři uvědomují význam investic do zlata či třeba stříbra. Tyto komodity totiž nepodléhají inflaci a dalším negativním ekonomickým jevům, jež běžně doprovázejí různé krize.

Pořízení a prodej investičního zlata je velmi snadný, vše se dá provést online

Do zlata v podobě cihliček a mincí mohou investovat nejen zkušení a velcí investoři. Šanci mají i drobní střadatelé, kteří chtějí do drahého kovu vložit byť jen pár tisíc korun. Nákup je dnes navíc velmi jednoduchý a pohodlný. Stačí navštívit eshop zlate-mince.cz, který je jedničkou na českém a slovenském trhu. Firma investiční zlato a stříbro prodává již více než 17 let. V současnosti má kromě jiného bohaté zásoby švýcarských zlatých cihliček a mincí, jež jsou dostupné v mnoha variantách a cenových relacích, takže si je může pořídit kdokoliv, třeba i ti z vás, kteří nemají naspořenou nějak zvlášť velkou sumu peněz, ale nechtějí o ně, respektive o jejich reálnou hodnotu, vlivem krize přijít. Neriskujete, že peníze ztratíte, spíše na následném prodeji můžete ještě něco vydělat.

Napsat komentář