Prodejte auta na náhradní díly. Víme, jak na to

akiragiulia / Pixabay

Máte nové auto a potřebujete se zbavit toho starého? Říkáte si, že ten vrak už nikdo nekoupí? Možná, ale je chyba si myslet, že auto na odpis nelze zpeněžit. Nové náhradní díly jsou drahé, takže je velká poptávka po používaných, ale zachovaných komponentech.

Rychlý výkup aut na náhradní díly

Máte před domem poničené auto, jehož oprava by stála velké peníze? Rádi byste se jej zbavili, ale nechce se vám do toho, protože si myslíte, že likvidace by vás stála nejen čas, ale i peníze? Chyba! Ještě na tom můžete vydělat. I když si myslíte, že jde o pár korun, tak peníze na ruku se hodí vždy, ne? Výkup aut na náhradní díly se provádí tehdy, když u vozidla již není finančně výhodná oprava, nebo se počítá, že by o auto při potenciálním prodeji byl zájem. Stále tu jsou ale součástky, za které by někteří platili zlatem. Specializovaná firma od vás vykoupí vůz za hotové, následně jej rozebere na náhradní díly, a pak ekologicky zlikviduje. Vy dostanete protokol o ekologické likvidaci vozu, který dáte registru vozidel a necháte jej odhlásit.

Solidní prodej auta na náhradní díly

Prodej auta na náhradní díly probíhá tak, že daný výkupce si auto prohlédne (klidně i online) a sdělí vám orientační hodnotu vozu podle typu, stavu a využitelnosti náhradních dílů. Pokud budete mít zájem vůz prodat, přijede firma za vámi, pracovníci provedou osobní prohlídku vozu a určí vám konečnou cenu odkupu. Po podpisu kupní smlouvy vám vyplatí peníze v hotovosti. Nebudete se muset o nic starat, solidní společnost vám poradí, co zařídit a kam donést. Takovou firmou je Zahotove.cz, kde vykoupí vaše auta jakéhokoli typu i stavu, tedy i vraků na náhradní díly. Máte tak záruku peněz přímo na ruku, dojedou za vámi, kam budete chtít. Mají minimum podmínek, takže je tu opravdu velká šance ještě něco vydělat na autíčku, které vám věrně sloužilo.

Napsat komentář