Vyklízení bytů a domů z pozůstalosti je lepší nechat profesionálům

danielam / Pixabay

Málokdo má ve chvíli, kdy něco zdědí, chuť se z toho radovat. Je těžké přemýšlet prakticky a zařizovat všechny nezbytné věci, když ještě truchlíte nad ztrátou blízké osoby. Pravděpodobně se vám nechce ani do vyklízení zděděného bytu či domu.

Vyklízení pozůstalosti není žádnou hračkou. Zbavovat se věcí, ke kterým máte nějaký emoční vztah, je totiž docela oříšek. Spoustu předmětů, jež jsou vlastně k ničemu a nemají žádnou hodnotu, se rozhodnete zachovat jenom proto, že vám připomínají vaše dětství, hromada vzpomínek vás rozbrečí, celá činnost je pro duši docela bolestivý proces. I proto si lidé v takových situacích raději objednávají odborníky na vyklízení bytů Praha.

Vyklízení bytů rychle a bez námahy

Nejde však jen o citové pouto. Častokrát se musíte vypořádat s celou řadou předmětů, nábytkem a jinými věcmi. Kam byste je odvezli? Na sběrný dvůr, nebo jinam? Tušíte, jak se řeší odvoz spotřebičů v Praze?

Nelamte si s tím hlavu, odborníci na vyklízení dobře vědí, co si s vybavením domácnosti počít. Nezaleknou se ani odpadu ze sklepů či půdy. Kromě toho mají patřičnou techniku. Vy byste asi těžko vše odváželi v osobním automobilu, museli byste si pronajmout dodávku, nebo aspoň vozík, což jsou další starosti a náklady.

Úklid včetně dezinfekce či dezodorizace

Nechce se vám do vyklízení sklepa, protože víte, že se tam vyskytují červi či paraziti? Profesionálové z firmy Prodafi si poradí i s tímhle, mají techniku na provedení dezinfekce. Stejně tak provádějí dezodorizaci prostor například pro odstranění zápachu po zemřelém.

Nezaleknou se ničeho. Odváží starý nábytek či suť, odstraňují holubí trus, vyklízí půdní prostory i sklepy, kanceláře, nebytové prostory, byty a domy. Orientační ceník najdete na jejich webových stránkách, konkrétní nacenění provedou po domluvě.

Napsat komentář