Prověřený autobazar ojetých vozů v Praze

idta-xch4fiurxyy81an61f1281dkrakoazrup34lzw-p11oh02ihw2yzi-mev8bzeptgsalgkutqeq-eedx3g8

Mezi českými autobazary je někdy těžké oddělit zrno od plev. Oddělit takové autobazary, kde koupíte auto, u kterého není záruka, že s ním dojedete domů, od autobazarů nabízející prověřená auta za dostupné ceny. Jedním z mnoha vodítek může být i tradice autobazaru. Žádný autobazar nevydrží na trhu dlouho, chová-li se ke svým zákazníkům neférově. Mezi tradiční pražské autobazary patří například Auto Výhybka, který je na trhu již více než 12 let. Podívejme se společně, jak tento autobazar funguje.

Mezinárodní prověření vozů

V Auto Výhybka není možné prodávat vozy, které nebyly důkladně prověřeny. Autobazar by tím byl ostatně sám proti sobě, neboť na vozy poskytuje 100% záruku původu. Proto jsou vozy prověřovány v systémech CEBIA a CARDETEC. Tyto systémy se zdaleka nevztahují jen na český trh, a proto se nemusíte bát, že byste si koupili pochybný vůz ze zahraničí. Tyto systémy prověřují vozy z hlediska jejich původu a právního statusu. Experti autobazaru dále prověří všechny ojeté vozy po technické stránce, aby zde například nebyly skryté vady (rez, auta po povodních atd.).

ford-mondeo
Foto: Auto Výhybka, tento krásný Ford Mondeo (r.v. 2012) je za 259 000 Kč skvělou koupí

Ojeté vozy online

Autobazar Auto Výhybka drží krok s dobou. Proto na svých webových stránkách zveřejňuje veškeré prodávané vozy. Ke každému ojetému vozu, který autobazar prodává, najdete jeho fotografie z každé strany, podrobné technické informace a pochopitelně cenu. Můžete si tedy v pohodlí domova (například u kafe) prohlédnout, jaké vozy autobazar nabízí a jestli je tam takový, který vám vyhovuje.

Doprovodné služby

Prodejem vozů to nekončí. Kromě samotného prodeje ojetých vozů autobazar nabízí také mnoho dalších služeb. Je to například možnost zajištění financování nákupu vozu, či pomoc s jeho převedením na nového majitele.

Napsat komentář