Průmyslové váhy si najdou místo v mnohých provozech

large-791213_1280 (1)

Zjišťování přesné hmotnosti jakýchkoli věci, materiálu, případně látek je na denním pořádku u velkého množství firem. Je totiž jasné, že přesnost ve výrobě je naprostou nezbytností. I proto se vyplatí nakupovat moderní průmyslové váhy, které dokážou zajistit tyto služby do nejmenšího detailu. My se zaměříme nejen na to, jaká zařízení jsou momentálně k dispozici, ale doporučíme i to, jakým způsobem při této nelehké volbě postupovat a v neposlední řadě doporučíme jednoho z nejznámějších prodejců u nás.

Co potřebujete vážit?

Jaká průmyslová váha je pro vás optimální? Záleží na tom, jaký provoz vlastníte. V mnohých stavebních a dojírenských firmách se vyplatí především jeřábové váhy, které diagnostikují hmotnost přenášených věcí přímo na ramenu jeřábu. Oblíbené jsou ale i váhy můstkové. Že byste potřebovali spolehlivé silniční váhy? Máte je mít. Prosazují se hlavně ve stavebninách anebo v komunálních službách. Jmenovat bychom mohli především sběrné dvory. Zapomenout nelze ani na specializované vážní systémy určené pro zemědělství. I potravinářský průmysl se neobejde bez specializovaných zařízení, která dokážou vážit také naprosto minimální množství. Z dalších přístrojů jmenujme například jateční, podlahové, paletové anebo počítací váhy.

Foto: Vahyjas.cz
Foto: Vahyjas.cz

Nákup nelze podcenit

Jestliže hledáte kvalitní průmyslové váhy, určitě nepočítejte s tím, že se bude jednat o minimální investici. Proto je třeba najít profesionály, kteří vám poradí, poskytnou veškerý servis a nabídnou cejchované váhy všeho druhu. Přesně tyto parametry snese společnost VÁHY – JAS, s.r.o., již si v následujícím odstavci představíme.

Spolehněte se na kvalitu i komplexní servis

Zmiňovaná společnost působící úspěšně na trhu v České republice již od roku 1990 je nejen prodejcem, ale i výrobcem průmyslových a mostových vah. Spolehnout se tak můžete na precizní cejchování zařízení a maximální přesnost. Ve svém sortimentu má tato firma mimo jiné i třeba automobilové váhy, a to od 4 m do 18 m, přičemž jejich váživost může dosahovat až do 60 t.

Napsat komentář