Recenze Přehrajto.cz : má celá rodina na co koukat *****

Snímek obrazovky 2017-07-09 v 9.11.57

Hledali jsme doma službu, která by nám neomezeně umožnila pouštět si a stahovat filmy, videa v češtině. Protože nás nebaví koukat na televizi, ani se nám moc nelíbí nabídka zahraničních kanálů, jež mají filmy sice v dobré kvalitě, ovšem přece jen mají úzký výběr. A tak jsme díky mladým narazili na server Přehrajto.cz. Super služba.

Recenze video úložiště Přehrajto.cz

Nejprve jsme ozkoušeli přehrát několik videí zdarma, abychom zjistili, v jaké kvalitě jsou nahrané, zda mají titulky nebo jsou dabované. Zajímaly nás rovněž kategorie, protože přece jen máme doma každý jiný vkus.  Všechno jsme zde našli. Dokonce když máme doma malá vnoučata, i pro ně se najdou filmy na koukání.

Hodnocení: *****

Hlavně jsme se báli, že si neporadíme s vybíráním filmu, ale podle začátečních rad od našich dětí jsme se už napodruhé snadno zorientovali a naučili se i stahovat do naší videotéky. Překvapila nás také cena balíčků za paušální užívání serveru. Napoprvé jsme si objednali měsíční přístup bez reklam a ve vysokém rozlišení a zaplatili necelou stovku. Díky časově neomezenému stahování si můžeme oblíbené video stáhnout dopoledne, mladí odpoledne i večer, když se vrátí z práce.

Zkušenosti s platbou a bezchybným fungováním Přehrajto.cz

Díky přístupu do vlastního účtu můžeme stahovat  i z více počítačů v domě. Protože se nám měsíční užívání vyplatilo, zakoupili jsme si celoroční přístup za 899 korun. Super. Už nejsme omezeni nabídkou televizních stanic. Platba proběhla úplně bez problémů. Nejprve jsme se zaregistrovali na prehrajto.cz a dále postupovali dle instrukcí. Po měsíčním užívání služby jsme zjistili výhody stahování i okamžitého přehrávání díky serveru Přehrajto.cz a nebáli jsme se zaplatit si celoroční přístup.