Skládací plastové kontejnery šetří přírodu i náklady firmám

Představte si přepravní kontejner, který sice zdánlivě stojí více než jiné, přesto vám však jako firmě ušetří nemalé peníze. Takovým je skládací plastový kontejner Schoeller Allibert.

Kontejnery, které šetří

Skládací plastové kontejnery Schoeller Allibert jsou připraveny na to, abyste se i vy s vaší firmou stali součástí cirkulární ekonomiky. Zapomeňte na jednorázové přepravní boxy, ale i palety. Plastové výrobky Schoeller Allibert se dají používat opakovaně, mají dlouhou životnost, snadno se čistí, a když se již nedají spravit a doslouží, opět se celé zrecyklují. Přesně podle principů oběhového hospodářství, podle kterých, co nejde vrátit přírodě, to se znovu dostane do oběhu.

Seznamte se s kontejnerem Magnum Optimum

Schoeller Allibert již 60 let vyvíjí kontejnery pro logistiku tak, že je o krok napřed před trendy i konkurencí. Sleduje, co jednotlivá odvětví průmyslu potřebují, a tomu přizpůsobuje své univerzální výrobky, nebo je pro klienty vyrábí na míru. Velkým hitem jsou skládací kontejnery z produkce firmy, které navíc nabízí i stohovatelnost. Zcela nejpopulárnějším je skládací kontejner Magnum Optimum s nosností 750 kg. Pokládá se za nepostradatelný v oblasti automobilového průmyslu, ale oblíbila si jej i další průmyslová odvětví. Je pevný a trvanlivý, přičemž při skladování či zpáteční přepravě umí nabídnout až 30% úsporu místa. Díky tomu snižuje uhlíkovou stopu a současně šetří peníze firmám, protože snižuje náklady na skladování i přepravu. Dalšími oblíbenými typy tohoto kontejneru jsou Magnum Optimum Hopper a Magnum Helium.

FLC kontejnery

I oblíbený kontejner Magnum patří mezi tzv. FLC skládací plastové kontejnery (Foldable Large Container). Tyto kontejnery se vyvíjejí speciálně pro snižování nákladů při zpětné přepravě. Samozřejmě bez toho, aby se snížila ochrana přepravovaného zboží v první přepravní fázi. Důležitým parametrem u zmíněných kontejnerů bývá jejich objem v litrech. Skládací kontejnery Schoeller Allibert jsou velikostně velice variabilní a nabízí objem od 212 litrů až po 984 litrů. Díky svařované konstrukci s dvojitými stěnami přitom dokážou nabídnout až o 10 % větší vnitřní objem než konkurence. Kontejnery zůstávají lehké a nadprůměrně odolné. Nemusíte se proto bát poškození zboží při přepravě.

Co vše vydrží skládací plastové kontejnery Schoeller Allibert?

Různé modely skládacích plastových kontejnerů se hodí pro různé teploty. Nechybí ani takové, které snesou rozsah teplot od -40 °C do +40 °C. Jde o plastové kontejnery odolné většině chemických látek. Snadno se čistí, takže se minimalizují i náklady v této oblasti. Vysoká mechanická odolnost je zárukou opakovaného použití.

Napsat komentář