Sladit či nesladit si spodní prádlo?

Spousta žen řeší tuto otázku. Ale je to opravdu potřeba, když vlastně prádlo nejde vidět? Na druhou stranu v některém oblečení výrazné spodní prádlo, i když by se to nemělo stávat, prosvítá. Proto některé ženy skutečně dbají na sladěném prádle. Není jich mnoho, ale jsou. Takže měly bychom mít sladěné spodní prádlo nebo je to jen zbytečnost a přežitek?

Kdy mít sladěno?

Jsou chvíle, kdy je potřeba přemýšlet i nad spodním prádlem. Velmi důležité je dbát na barevné sladění, když právě uvažujete vzít si lehce průhledné šaty nebo když víte, že vás v prádle někdo uvidí, třeba před návštěvou lékaře. Většinou chceme také dokonale sladěné spodní prádlo, když máme rande nebo také na nějakou společenskou událost.

Co se týče dámského spodního prádla, je důležité sladit jednotlivé kousky nejen barevně, ale také jejich materiál. K hladkým bavlněným kalhotkám bychom si měly vzít hladkou podprsenku bez krajek, ozdobných kamínků či perliček a jiného zdobení. A k hladkým či lesklým šatům si můžeme vzít krajkové prádlo a budeme vypadat elegantně i svůdně zároveň. Když víme, že máme krásné šaty například v barvě Šampaň, je lepší mít také ve stejné, nebo podobné barvě spodní prádlo.

Krásné spodní prádlo a jing jang

Krásné spodní prádlo ovšem vypadá dobře, i když není dokonale sladěné. Stačí mít vkus a své oblíbené kousky vhodně nakombinovat. Nebojte se kombinovat barvy, materiál by měl být podobný. Můžete volit i variantu bílá, černá. Modrá/zelená, červená/růžová, šedá/černá, béžová a hnědá, ale pozor – rozhodně ne modrá a červená.

Mějte se také na pozoru před módními průšvihy – pod bílé kalhoty si neberte černé ani červené kalhotky, raději pod bílé svršky volte bílé bavlněné spodní prádlo.

Myslíte, že je důležité mít sladěné spodní prádlo nebo to považujete za nepodstatné?

Napsat komentář