Spolehlivý dodavatel AV techniky a ozvučení

Potřebujete pro svůj projekt zajistit prvotřídní AV techniku, ale nevíte na koho se obrátit? Hledáte odborníka na kvalitní ozvučení místnosti? V tom případě se obraťte na specialistu v oblasti AV techniky a akustiky, kterým je firma AVT Group. Tato firma se pohybuje na českém trhu od roku 2013 a vydobyla si v dané oblasti významné postavení. A proč využít právě jejich služeb?

Řešení pro jakýkoliv prostor

Mezi hlavní přednosti společnosti AVT Group patří schopnost poradit si téměř s jakýmkoliv prostorem. A navrhnout pro něj řešení přesně podle vašich požadavků a přání. Zářným příkladem může být vzducholoď Gulliver na střeše Centra současného umění DOX v Praze.

Mezi nejčastěji řešené prostory firmy AVT Group patří:

  • kulturní objekty – divadla, multifunkční sály,…
  • školská zařízení – učebny, auly, laboratoře, …
  • administrativní budovy – zasedací místnosti, videokonference, kongresové sály,…
  • sportovní objekty – sportovní haly, fotbalové stadiony, plavecké haly,…

Co vše firma dokáže zajistit?

Společnost AVT Group se dokáže postarat o váš projekt od A do Z, a to díky širokému rozsahu svých služeb a dostatečnému množství certifikovaných odborníků. Mezi hlavní činnosti patří zejména návrh konkrétního řešení, instalace AV techniky a souvisejících zařízení, servis techniky a její likvidace. Postará se také o měření akustiky dle českých i mezinárodních norem. V rámci svých služeb také poskytuje poradenství, vypracování posudků a studií proveditelnosti či technický dozor.

Bohaté zkušenosti

Společnost AVT Group se za doby svého působení podílela na velkém množství projektů. Mezi její klienty patří například české televizní společnosti, divadla, vysoké školy, Česká filharmonie, Microsoft, Škoda, Kofola, Letiště Václava Havla a mnoho dalších. Mezi její klienty se můžete zařadit i vy.

Napsat komentář