Spolehlivá ochrana vaší domácnosti

Rozhodli jste se po letech plánování konečně přistoupit k realizaci snu o vlastním bydlení? Pak už jistě tušíte, kolik času, energie a hlavně peněz tento důležitý životní krok vlastně obnáší. Situace je o to složitější, když si uvědomíte, kolik nástrah na vaše hnízdečko lásky v moderním světě číhá. Pokud chcete usínat klidně a bez pocitu ohrožení, vyplatí se vsadit na spolehlivou ochranu, jíž představuje pojištění majetku.

Pojištění majetku se vztahuje na několik druhů staveb

Ať už disponujete nemovitostí v zástavbě, rodinný dům, bytem v osobním vlastnictví, trvale obydlenou nebo rekreační domácností, budovou s podnikatelskou činností nebo vedlejší budovou na jiném pozemku, ve všech případech vám kryje záda speciální typ pojištění. Pojištěná domácnost se sice o nic víc nedokáže vyvarovat problémům, které obvykle přicházejí znenadání, nicméně pokud k poškození majetku skutečně dojde, máte alespoň jistotu, že náhrady na opravy nebudete muset hradit ze svých kapes.

Pojištění majetku z nabídky solidních společností už v základní ceně nabízí jistotu při několika různých krizových situacích, jimž nelze dopředu zabránit. Vypíchněme zejména ty nejdůležitější jako například:

  • rozbití skla z jakékoliv příčiny
  • škody způsobené zvěří na budově nebo bytu
  • zkrat na elektromotorech
  • odcizení stavebních součástí
  • pojištění elektroniky bez limitu

Chcete si sjednat pojištění? Jde to jednoduše a z domova

Přínos internetu dnešní společnosti je naprosto nezpochybnitelný. Lidé díky němu rychle a bez problémů komunikují s přáteli skrze sociální sítě, nakupují, pracují a samozřejmě také řeší důležité životní smlouvy. Pojistit domácnost online je dnes také možné. Stačí se podívat na webové stránky finančních společností, které potenciálním klientům poskytují online formuláře a také výpočetní kalkulačku.

 

Napsat komentář