Stylové reklamní kalendáře jsou vizitkou firmy

Přemýšlíte-li nad tím, co věnovat svým zaměstnancům, významným zákazníkům či důležitým obchodním partnerům, vsaďte na kalendář zhotovený na míru. Splňuje hned dvě věci najednou. Jednak se jedná o estetickou dekoraci, jednak plní praktický účel. A navíc, obdarovaný ho bude mít stále na očích, tudíž bude s vaší společností v pomyslném kontaktu.

Dejte si při výběru záležet

Aby byly reklamní kalendáře skutečně unikátní záležitostí, je třeba věnovat pozornost nejen jejich provedení, ale též výrobci. S kalendáři a diáři značky Helma neuděláte chybu. Mají totiž více jak 20letou tradici, ročně se produkuje 6 miliónů kusů a své uplatnění si našly na 20 evropských trzích. A to mluví za vše. Navíc jako firma získáte min. 20% slevu na objednávku. U soukromých osob je poskytována doprava zdarma již od 600 Kč.

Buďte kreativní

Výroba kalendáře na zakázku vyžaduje vtip a nápad. Jen tak se odlišíte od konkurence a váš kalendář neskončí v koši. Proto si dejte poradit od odborníků a vsaďte na marketingové trendy v oblasti designu. Svou práci též odvedou nejnovější výrobní technologie, díky nimž nebude kalendář působit všedně. Reklamní kalendář lze zhotovit podle vašeho vlastního grafického návrhu, nebo si můžete vybrat z nepřeberné nabídky motivů z katalogu. Velmi dobře působí i charitativní kalendáře, kde se bude vyjímat logo vaší firmy. Dáváte tak najevo, že vám není lhostejný osud lidí v tíživé životní situaci.

Nástěnný nebo stolní?

Kalendář určený k zavěšení na stěnu je spíše dekorativním prvkem, jenž se stane ozdobou kanceláře. Dle toho vybírejte atraktivní grafické motivy, jimiž mohou být obrazy známých malířů, dechberoucí fotografie přírody či měst. Od toho se odvíjí tisk kalendářů, neboť se vybírá vhodná forma potisku. Ta může být digitální, ofsetová, sítotisková nebo metoda kašírování.

Napsat komentář