Stylový městský batoh nemusí být pouhým snem

Městský batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz
Městský batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz

Ať už jste příznivci kabelek nebo tašek pře rameno, možná právě nastal čas na změnu. Pošilháváte již dlouho po batohu nebo již není váš batoh tak zářivý a úžasný jako kdysi? V tom případě je čas poohlédnout se po novém batohu podle vašich představ. Podívejte se po batohu praktickém, zejména myslete i na to, že je taky občas nutné jej strčit do pračky. Takový městský batoh totiž lze jen vyprat samostatně na 30°C, bez přidání bělících prostředků a také bez ždímání, pak jej pověsit na čerstvý vzduch a nechat uschnout. Tím pádem bude batoh už zase jako nový.

Stylový batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz
Stylový batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz

Městský batoh pohodlný i praktický

Na trhu najdete spoustu designových batohů s mnohými přednostmi. Ten správný městský batoh disponuje kromě hlavní přihrádky i spoustou menších kapes, a tím se pak stávají přehledným přenosným organizérem na věše osobní věci. Studentský batoh je dělaný i na dnešní často přenášené notebooky. Jeho ramenní popruhy mají velmi měkké polstrování a lze je vždy nastavit na požadovanou délku tak, aby vás nebolela záda. Stylové batohy mají také spoustu vychytávek, stačí si jen vybrat ten vhodný design právě pro vás. Velkou výhodu je také příjemně vyztužený zádový panel, který pak společně s nastavitelnými popruhy zajistí velké pohodlí na naše záda.

Lususní designový batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz
Lususní designový batoh Natwee, foto: Pinkypop.cz

Batoh je klasika, která se hned tak neomrzí. Zajímavé batohy ladí takřka ke všemu a zcela pohodlně do nich umístíte váš notebook i další nezbytnosti. I luxusní designové batohy mají velmi kvalitní zádový systém, často dvoukomorové rozdělení ve vnitřním prostoru i praktickou polstrovanou kapsu na laptop nebo tablet. Stačí si jen ujasnit, zda chcete upřednostnit jednodušší či barevnější motiv a jakou má mít batoh funkci. Jakmile budete vědět, kam budete svůj batoh nosit, zda více na sport, do školy nebo na večírek, nebo zda má být multifunkční, zkuste pak hledat studentské batohy nebo batohy na notebook. Výběr je opravdu široký.

Napsat komentář