Teplo domova zajistí i dobrý koberec

books-1853203_1280

Přestěhovali jste se do nového bytu, rozmístili jste nábytek na svá místa, našli jste pro všechny věci správné místo a zdá se vám, že jste po několika týdenním shonu konečně zabydlení? Možná se vám ale i přesto zdá, že vašemu novému bydlení cosi chybí! Ono známé teplo domova, po kterém všichni prahneme, se nedá vytvořit nábytkem ani srovnanými věcmi. Je to jako s naším oblékáním – bez doplňků může být fádní, nudné a nezajímavé i přesto, že je koupené v těch nejlepších a nejkvalitnějších obchodech. Z nudného a obyčejného domu udělají krásné místo pro žití nejrůznější drobnosti, jakými jsou například osobité obrázky a fotografie na stěnách, originální světlo, oblíbené hrnky na kávu či na čaj, kytka, kterou pro vás vypěstovala babička, anebo třeba dobře zvolený kusový koberec dobře podtrhující váš styl a způsob žití.

chairs-2181947_1280

Některé drobnosti si můžete vlastnoručně vyrobit, pro některé musíte dojít do specializovaného obchodu. Anebo třeba pohledat na e-shopu a nechat si potřebné doplňky poslat až domů. Na stránkách www.vopi.cz můžete najít množství nejrůznějších koberců nejen kusových, ale také metrážových. Možná se budete divit, ale také dětské kobercedokážou skvěle doplnit interiér pokojíků pro děti nebo třeba dětských heren a dalších míst.

Z obyčejného bytu a domu můžete snadno a poměrně levně vytvořit domov s velkým D. Místo, kam se budete dennodenně rádi vracet a kde vám bude dobře. Zamyslete se nad tím, co vám dělá radost, a doplňte interiéry, ve kterých se pohybujete nejčastěji, o drobnosti, jež vám budou připomínat pěkné chvíle. Mnohdy stačí málo, třeba i oblázky z moře či usušené květy růží, co jste darovali či dostali od blízkých…

Napsat komentář