Užijte si Prahu plnými doušky

Untitled

Praha je hlavním městem České republiky a má bohatou a dlouhou historii. Historické centrum patří mezi nejvyhledávanější destinace na celém světě. Najděte si ubytování si vhodné ubytování a udělejte si parádní víkend ve stověžaté Praze.

Ubytovna nebo hotel?

Pokud chcete zažít opravdovou Prahu se vším všudy, doporučujeme zvolit hotel v samém centru města. Nabízené služby, pohostinný personál, který vám ochotně pomůže s každým dotazem a ideální lokalita. To vše by mělo mít vliv na váš výběr. Výtečná snídaně, prvotřídní servis a památky pár kroků od hotelu. To je zážitek, který vám může hotel v samém srdci Prahy nabídnout.

belvedere

Procházky a krásné památky

Procházka přes Václavské na Staroměstské náměstí, dále na Karlův most až na Pražský hrad. To je zážitek, kvůli kterému do Prahy míří turisté z celého světa. Uličky na Malé straně nebo výšlap na Petřínskou rozhlednu. Můžete si udělat výlet na Vyšehrad, který vás uhranou svou jedinečnou atmosférou. Tohle vše můžete mít prakticky hned za dveřmi.

Když počasí nebude přát

Praha nabízí téměř neomezené možnosti. Proto vás nepřízeň počasí nemusí strašit. Národní divadlo, Rudolfinum nebo například Národní galerie. To jsou skvosty, které stojí za to vidět. Výstavy se zde konají prakticky nepřetržitě. Zeptejte se hotelového personálu, který vám doporučí akci podle vašeho gusta.

Dobré jídlo a relax

Praha je živé město, které tepe 24 hodin denně. Věřte ale, že odpočinku zde naleznete více než dostatek. Masážní salóny, relaxační centra nebo prvotřídní gurmánské restaurace. To vše na vás může čekat přímo pod okny vašeho pokoje.

Napsat komentář