Tipy na dárky pro ženy

Hledáte zajímavé tipy na dárky pro ženy? Máme pro vás připraveny zajímavé rady a podněty, které vám doufáme pomohou v konečném rozhodování, co vaší drahé polovičce, nejlepší kamarádce, kolegyni či sestře koupit. Naším prvním tipem jsou zážitky jako dárek .

Víkendové pobyty pro ženy

Víkend pro ženy  je ideálním dárkem pro ty, kteří si potřebují odpočinout. Jako dokonalý příklad mě napadá víkendový pobyt pro vaši maminku či kolegyni z práce. Během víkendového pobyty se totiž ženy oddají tomu, co je jím nejbližší – kosmetice, krása, odpočinku, zkrášlování a zábavě. Vybrat si můžete dle zaměření různé druhy pobytů od wellness až po víkend ve víru velkoměsta s nákupy zábavou na každém kroku. Víkendy vybírejte s ohledem na plánový program.

Romantická večeře

Chcete-li si užít váš dárek společně s vaší partnerkou, potom může být zajímavým zážitkem romantická večeře. Ovšem né ta klasická, ta působí jako dárek poněkud ohraně. Vyzkoušejte něco originálního, třeba romantickou večeři v naprosté tmě. V restauraci budete uzavřeni v místnosti, kam nepronikne ani paprsek světla, více v tomto článku. V naprosté tmě vás budou obsluhovat nevidomí lidé a vy si tak budete moci vyzkoušet, jaké to je žít v neustále tmě. Ale nejen to, díky tmě budete mít lepší chuť a tedy jídlo si lépe vychutnáte. Co říkáte, to nezní tak špatně že?

Napsat komentář