Toaletní papíry Jumbo jsou téměř nekonečné

Řešíte u vás ve firmě či v provozovně neustále chybějící toaletní papír? Vsaďte na toaletní papíry Jumbo v obřích rolích.

Mít v pořádku toalety, to je základ spokojenosti zaměstnanců i zákazníků. Ale není tak snadné je v perfektním stavu udržovat. Nejde jen o hygienu, i když ta je extrémně důležitou a mnohdy úklid jednou denně nestačí. V mnoha firmách a na místech s větším provozem je nutný permanentní dohled nad hygienou toalet. Ještě problematičtějším je neustále docházející či mizící toaletní papír.

Vsaďte na velké role toaletního papíru

Je stále méně míst, kam se hodí běžné role toaletního papíru, a i ty je lepší zajistit v uzamykatelných boxech. klasická malá role dojde i několikrát za hodinu. Ideální je proto přejít na maxi zásobníky učeny pro toaletní papíry JumboTy má ve své nabídce velkoobchod a maloobchod s hygienickými potřebami a obalovým materiálem – Jolico.

Toaletní papír Jumbo

Jumbo toaletní papíry jsou papíry ve velkých rolích určeny pro uzamykatelné maxi zásobníky. Prodávají se v návinu 105 m, 170 m a 250 m. Tento toaletní papír se vyrábí buď ze 100% celulózy, nebo jde o recyklát. Je to nebarvený a neparfemovaný toaletní papír. Díky tomu nezpůsobuje problémy ani citlivé pokožce. Je vhodný pro děti i pro ženy, které jsou na výběr toaletního papíru citlivější.

S Jumbo toaletním papírem se zkrátí interval potřebný pro výměnu toaletních papírů. V podstatě ušetříte několik člověkohodin měsíčně. Též se vyhnete nespokojenosti a stížnostem zaměstnanců i zákazníků na chybějící toaletní potřeby.

Hygienické potřeby na klíč

S Jolico si snadno vytvoříte systém pro zásobování vaší firmy či provozovny nejen toaletním papírem, ale i hygienickými papírovými ručníky (v roli i skládanými). Nedojdou vám hygienické čisticí prostředky pro úklid, desinfekce, ale ani obalový materiál. I ten firma dodává. Dokonce se zaměřuje i na vratné a ekologické obaly.

Napsat komentář