Umělohmotné korálky jsou in

Umělohmotné korálky jsou módou posledních let. Jejich kouzlo spočívá v obrovské škále různých barev a také tvarů. Výhodou též může být velmi příznivá cena. Tyto korálky však nemají dlouhou trvanlivost, po krátkém čase přestanou být použitelné a vy můžete nakupovat šperk znovu.

Plastové korálky

Plastové korálky jako takové jsou asi nejmladší ze všech korálků. Ve výrobě dokážou dosáhnout široké řady barevných spekter a tvarů, jako například vícebarevné tyče nebo neonové korálky. Plastové korálky jsou také navzdory své hmotnosti velmi lehké. A o cenové dostupnosti jsme se již zmiňovali.

Hlavní zápor plastových korálků tkví v jejich trvanlivosti. Oproti například skleněným korálkům je velmi krátká. Navíc povrchové barvy a lesk bývají naprosto nedostačující. Právě proto jsou umělohmotné korálky řazené až dozadu v žebříčku nejlepších korálků a jsou v podstatě takovým druhořadým zbožím.

One Comment

  • […] Bižuterie přináší velkou výhodu a oblibu nejen díky velmi nízké ceně, ale zejména díky její rozmanitosti a originálnosti. Můžete si vybrat několik šperků, které se vám budou hodit k Vašim letním šatům, topu nebo třeba k vaší stylové kabelce. Pro náročné ženy, které milují opravdovou eleganci a jemnost jsou ideální dámské soupravy šperků, které vám poskytnou jednotný komplet náhrdelníků a módních náušnic. Je to velmi působivá kombinace k večerním či plesovým šatům. Šperky můžete nosit také k plavkám, pokud chcete při vašich procházkách po pláži s mužem vašich snů vypadat kouzelně, neodolatelně a sexy, nezapomeňte třeba na výrazný náhrdelník nebo třpytivé náušnice s kamínky. […]

Napsat komentář