Venkovní žaluzie jsou skvělou volbou

Když se přeženou úmorná vedra a my se začínáme opět stěhovat z naších zahrad, parků a přírody do útulných domovů, najednou si uvědomujeme, že ten soused odnaproti, nebo za plotem nám vlastně tak trochu vadí. Co když se nám dívá do soukromí?

Ideálním řešením jsou v takovém případě venkovní žaluzie, které nám díky možnosti naklopení lamel umožňují regulovat světlo na příjemné přítmí a nikdo na nás nevidí.

Žaluzie exteriérová (4)

Venkovní žaluzie jsou také hezkým designovým doplňkem, který zvýší atraktivitu vzhledu nemovitosti, dodávají se v několika typech a široké škále barevných provedení.

Při plánování jejich instalace je dobré poradit se s odbornou firmou, když je nemovitost ještě ve fázi projektu nebo stavby. V této fázi je totiž ještě možné udělat přípravu elektroinstalace a místa pod fasádou, aby se žaluzie dali integrovat do podhledů a nerušili vnější vzhled nemovitosti.

V případě dodatečné vnější instalace je nutné myslet na prostor pro krycí plech mechanizmu, který je z pohledové části přece jenom patrný.

Protože jsme stále více obklopeni moderními technologiemi a nechce se nám vstávat od televize, když se sešeří, stačí napojit ovládání žaluzií na inteligentní domácnost a regulovat si jejich nastavení třeba na dálku přes mobilní aplikaci nebo z křesla pomocí dálkového ovladače.

Žaluzie exteriérová (12) 

Článek jsme připravili ve spolupráci se společností Maron CZ s.r.o., specialisty na stínící techniku již od roku 1991. Více informací na www.maron.cz.

 

Napsat komentář