Vibrátory vám zpestří sexuální život

Erotické hračky rozhodně nejsou pouze pro lidi, kteří jsou single. Pomůcky pomohou i zpestřit sexuální život, který se časem stane rutinou. Jak si vyhrajete právě s vibrátorem?

Vibrační vajíčka vás dovedou až na vrchol

Sexuální hračky zpestří vztah, dodají mu šťávu a ukážou nové dimenze rozkoší partnerům, kteří si již zevšedněli. Není na tom nic špatného. Proč si neužít právě s vibrátorem a nepřizvat i partnera? Dámy, jen ukažte svému muži, co vám dělá dobře. Ať se na vás dívá z jiného úhlu a pozná, co vás uspokojí. Vibrátory jsou k tomu jako stvořené. Dnes se navíc vyrábí v různých tvarech, rozměrech, jsou z různých materiálů a mají bezpočet funkcí, které vás dokážou stimulovat lépe než muž. Další pomůckou jsou vibrační vajíčka. Jak název napovídá, vibrují. Umístíte vajíčko do intimních partií a necháte pulzovat v různých tenzích. Vibrační vajíčka mají totiž různé rychlosti i rytmy vibrací. Můžete s nimi také stimulovat další erotogenní zóny těla. Jsou tak ideální i pro erotické masáže.

Vakuová pumpa pro muže

Zmíněné vibrátory a vajíčka udělají dobře ženám. Co ale pánové? Ti si nemohou vynachválit pomůcku zvanou vakuová pumpa. Ta poskytne úžasný požitek, stačí do ní vsunout penis. Ten se vlivem podtlaku prokrví a zvětší. Není skvělá pouze pro požitek rozkoše, ideální je i v případě, když má muž problémy s erekcí. Vakuová pumpa se ovšem vyrábí i pro ženy. Stačí rovněž aplikovat na intimní partie. Zvětší se a prokrví klitoris, stejně tak i ňadra. Tyto erotogenní pak budou senzitivnější a více si užijete milostné hrátky. Jestli jsme vás navnadili na erotické hračky, podívejte se na web Vibratory-oline.cz, kde naleznete doslova erotické království rozkoší. Na své si zde přijdou pánové, dámy, heterosexuální i homosexuální páry. Potěší vás kvalitní zboží za neuvěřitelně přívětivé ceny.

Napsat komentář