Vinylová podlaha je trefa do černého

Vybrat si dnes dobrou, ale zároveň cenově zajímavou podlahu není vůbec snadné. Možností je totiž více než dost, a hlavně pro laiky je tudíž složité zvolit si to pravé podloží.

Ideální je vybírat nejen podle ceny, ale také je potřeba dbát na kvalitu. Mezi poměrně levné, ovšem zároveň velmi odolné materiály patří kupříkladu vinyl.

Atraktivní vzhled

Vinylové podlahy jsou nejen v našich končinách velmi oblíbené. Dají se sehnat za docela dobré peníze a dost vydrží. Zajímavé jsou však i z vizuálního hlediska. Plovoucí podlahy z vinylu totiž na sebe mohou převzít víceméně jakoukoliv podobu. Jedná se v podstatě o chameleona v říši podlahových krytin.

Zákazník si může vybrat jak z nepřeberného množství barev, tak i dekorů. Kdo touží mít doma třeba dřevěné podloží, avšak nechce příliš utrácet, ten by měl dát šanci právě vinylu. Stačí si jen vybrat správný dekor.

Voděodolnost

Vinylové podlahy dokáží zaujmout i svou neuvěřitelnou houževnatostí. Řeč však není pouze o odolnosti proti mechanickému poškození, ale i vůči vodnímu živlu. Třeba dřevo má s vodou velké problémy a je potřeba ho v pravidelných intervalech ošetřovat. Vinyl je stoprocentně voděodolný.

Není tak potřeba se bát jeho znečištění. Rozlití kávy, polévky, červeného vína a dalších tekutin nemusí být v případě vinylových podlah žádný problém. Stačí jen vzít hadr nebo papírové ubrousky a kaluž prostě setřít.

Co se údržby týče, jsou na tom vinylové podlahy Praha rozhodně mnohem lépe než mnohá konkurenční podloží. Snažit se odstranit skvrny od vína třeba z koberce je velmi náročné a většinou i nákladné.

Snadná pokládka

Každé podlahové studio Praha samozřejmě provede pokládku za zákazníka, nicméně je možné vše zvládnout i svépomocí. Nejedná se totiž o nic časově ani technicky náročného. Každý alespoň trochu zručný jedinec by měl takovou pokládku bez potíží zvládnout.

Napsat komentář