Vozy Volkswagen pro všechny příležitosti

Mezi nejprestižnější a nejznámější vozy patří značka Volkswagen. Německá automobilka sídlí ve Wolfsburgu a je členem skupiny Volkswagen Group. Světově proslulá značka byla založena již v roce 1937. Její vizí bylo vyrábět a prodávat vozidla, která si mohou dovolit všichni lidé chodící do práce. Mezi nejznámější modely patří KdF 82, Golf, Passat, Transporter. Brouk spatřil světlo světa ve 30. letech 20. století. Volkswagen je symbolem elegance, dostupnosti a kvality.

Volkswagen Golf – výkonný motor

Pro vozidla Volkswagen je typická kombinace malé spotřeby a ohromné hnací síly. Motor Volkswagen Golf šlape jako hodinky. Přitom je plný energie a skvěle reaguje na změny rychlosti i směru. Mezi jeho největší pozitiva patří dynamičnost a stabilita. I když je jako stvořený pro sportovně založené uživatele, přesto slibuje bezpečnou jízdu. Automobil se pyšní asistenčními programy, které usnadňují parkování. Ohromí i velkým zavazadlovým a úložným prostorem, proto je ideální pro rodiny s malými dětmi.

Volkswagen Tiguan – komfortní vzhled

Největší předností Volkswagen Tiguan je originálně pojatý výhled. Výklopné střešní okno s integrovaným LED osvětlením vytvoří dokonalou světelnou atmosféru a příjemný výhled na nebe. Zaujme také asistenčními programy, jako jsou navigace ParkAsist, dohled na slepý úhel anebo elektronická stabilita. V každém případě lze vyzdvihnout dostatečný úložný prostor.

Volkswagen Caddy – nejlepší zaměstnanec firmy

Spolehlivý a přitom elegantní Volkswagen Caddy patří k nejlepšímu vybavení každé firmy. Je jako stvořený pro přepravu materiálu, zboží i nářadí. Určitě nalákají tři možná provedení podlahy nákladového prostoru a čtyři dělící příčky s libovolným upevněním nákladu. Řidiči se mohou těšit na dostatečně velkou kabinu s úložnými přihrádkami pro dokumenty a osobní věci.

Napsat komentář