Za vysokozdvižný vozík z bazaru ušetříte polovinu peněz

Snímek obrazovky 2017-06-17 v 8.03.26

Nejen začínající podnikatelé mají často potíže dát dohromady dostatečný kapitál na nákup nezbytných strojů. Mezi dražší vybavení, které ale bude sloužit dlouhá léta, bezpochyby patří i vysokozdvižné vozíky. Naštěstí není potřeba do nich investovat půl milionu, pokud si vyberete model z bazaru. Bát se toho nemusíte.

Největší bazar vysokozdvižných vozíků v ČR provozuje firma VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. a v jejich sortimentu, který čítá zhruba 800 strojů, si vybere skutečně každý. V prodejních skladech v Praze a Červené Vodě se nachází vzv světových značek, jako jsou Nissan, Jungheinrich, Linde, BT, Hyster, Toyota, Komatsu či Still. Některé z nich jsou klasické do provozu ve výrobních halách, jiné s pohonem 4×4 určené spíš do terénu. Samozřejmostí je i výběr různých pohonů – LPG, elektřiny a dieselu.

Vzv podle svých představ sežene každý

Kompletní nabídka vysokozdvižných vozíků je dostupná na webových stránkách společnosti. Při návštěvě jednoho ze skladů si pak lze konkrétní vzv i vyzkoušet. Zákazníkům, kteří si nevědí rady s výběrem správného vzv pro své potřeby, ochotně poradí kdokoliv z prodejního týmu. A kdyby si někdo v obrovské nabídce přesto nevybral, dá se přes výkupní oddělení sehnat vysokozdvižný vozík přesně podle představ zákazníka.

Koupit vozík z bazaru není žádný risk

Společnost VYSOKOZDVIŽNÉ VOZÍKY s.r.o. vykupuje použité vzv, dává je do pořádku a pak dále prodává. Jelikož je každý vysokozdvižný vozík zkontrolován a opraven do nejlepšího stavu, není potřeba se bát nákupu z bazaru. Dostanete plně odservisovanou a lehce použitou techniku, která vám ušetří zhruba polovinu nákladů.

Zmiňovaná firma působí na trhu již 15 let a její specializací nejsou jen vzv, nýbrž také další manipulační technika. Prodává přídavná zařízení pro vysokozdvižné vozíky, jako jsou jeřábová ramena, otočná zařízení či hydraulické lopaty, i náhradní díly. V neposlední řadě poskytuje servis.

One Comment

Napsat komentář