Zabezpečte svůj majetek před poničením

Nešvary počasí vás mohou trápit nejen z hlediska zdraví, dokážou nadělat neplechu i na majetku. Zejména ten, který máte venku na zahradě za domem, často trpí. Je tak třeba neustále myslet na jeho zabezpečení.

Ideální je, pokud máte k dispozici nějakou kůlnu, případně prostornější garáž, kam je možné veškeré drobné předměty, nářadí, zahradní techniku a venkovní nábytek umístit ve chvíli, kdy je nepoužíváte. Ne všechno však lze takto uschovat. Pak musí na řadu přijít jiné způsoby. Jedním z účinných řešení je použití zakrývacích plachet a fólií.

I pouhé zakrytí plachtou zvýší ochranu majetku před poničením

Pomocí velké zakrývací plachty snadno ochráníte nábytek i další věci na zahradě před nepřízní počasí, zejména deštěm a větrem, ale i slunečními paprsky, které mají v letních měsících značnou intenzitu. Je ale nutné zvolit kvalitní řešení. To nabízí produkty společnosti Plachty Petr Štěpáník. Firma, jež vznikla už v roce 1995, má s výrobou zakrývacích plachet spoustu zkušeností.

Plachty z vysoce odolného materiálu odolají větru, dešti i sluníčku

Pro výrobu používá kvalitní polyetylen. Je vysoce odolný vůči poškození, plachty tak vydrží po mnoho let. Navíc nepromoká, takže zakrytý nábytek není ohrožen vodními kapkami a vlhkostí. Plachty z polyetylenu dobře odolávají i UV záření, tudíž opět nedochází k narušení jejich struktury. Jedná se o 0,2 – 0,4 mm silnou vrstvu materiálu. Plachty jsou navíc na svých okrajích opatřené kovovými oky, díky čemuž se dají pevně upoutat pomocí lan či šňůr. Ideální jsou k tomu silonové šňůry, jež firma nabízí jako doplňkové produkty v různých tloušťkách.

Kromě plachet na zakrytí společnost vyrábí rovněž praktické stínící sítě na ploty, které mohou zabránit přílišnému foukání větru. Zároveň se hodí i pro snížení průhlednosti plotů, což může zvýšit soukromí na vašem pozemku. Dále firma nabízí autoplachty, vagonové plachty a reflexní vesty.

Napsat komentář