Zahradní domky pro děti i dospělé

Luxusní zahradní domek poslouží i jako menší chatka, foto: domky-herold.cz
Luxusní zahradní domek poslouží i jako menší chatka, foto: domky-herold.cz

Zahradní domek ocení kutilové, ale i děti. Každý správný kutil potřebuje místo, kde bude mít svůj pracovní kout s dílenským pracovním stolem, potřebné nářadí a také je třeba někde uschovat zahradní nářadí, od sekačky až po hrábě. Děti naopak ocení dětské domečky na hraní, ke kterým se dá zakoupit mnoho příslušenství, jako jsou stolečky, židle a mnoho dalšího, velice důležitého vybavení správného domečku.

Plastové zahradní domečky, foto: domky-herold.cz
Plastové zahradní domečky, foto: domky-herold.cz

Dětské domečky pro nejmenší

Dětské domečky pro nejmenší jsou nejčastěji vyráběny z plastu, bývají vhodné pro děti zhruba od dvou do šesti let. Plast má ty výhody, že je lehký a jeho barvy nevyblednou. Tyto domečky pro děti se hodí jak ven, tak do interiéru. Vaše děti si v nich jistě užijí spoustu zábavy. Navíc nejsou vůbec drahé, jejich cena se pohybuje přibližně od dvou tisíc korun. Co když ale už vaše děti plastovým domečkům odrostly? Máme řešení!

Dřevěný domek pro děti, foto: domky-herold.cz
Dřevěný domek pro děti, foto: domky-herold.cz

Dětské domky jsou vhodné i pro větší děti

Není domeček, jako domeček. Dětské domky pro větší děti nejsou nic nudného, nejedná se o žádný plastový domeček, ale o pořádný dřevěný domek. Luxusní domky pro děti jsou parádní a budou vaše děti bavit. Dokonce můžete pořídit domek s patrem na spaní, kde se pohodlně přes léto vyspí vaše děti i s několika svými kamarády. Dovolíte jim užít si dobrodružství a zároveň je mít takříkajíc na očích. V dětském domku samozřejmě nesmí chybět lavice a stůl, kde jim můžete nachystat občerstvení a děti si zde mohou hrát nejrůznější hry, nebo si jen tak povídat.

Zahradní domek s pergolou, foto: domky-herold.cz
Zahradní domek s pergolou, foto: domky-herold.cz

A pro ty největší jsou zde zahradní domky pro dospělé

Pokud jste již odrostli všem dětským domečkům, nezbývá, než si pořídit pořádný zahradní domek, který vám poskytne útočiště dílny a zároveň uchrání vaše zahradní nářadí před vlivy počasí. Dokonce si můžete pořídit zahradní domek i s pergolou a mít tak vše v blízkosti, takříkajíc na jednom místě. Tak neváhejte a podívejte se po zahradním domku například na webu: domky-herold.cz. Tento internetový obchod nabízí širokou škálu zahradních domků, jak pro děti, tak pro dospělé.

One Comment

Napsat komentář