Zásady nošení pánského trička pod košili

Jestli něco patří k nejvděčnějšímu oděvu v pánském šatníku, pak je to tričko. Trička nosí muži všech věkových kategorií různého věku. Ať už v domácím pohodlí, na sportování, spaní, do hospůdky s přáteli, do práce anebo i pod košili. Právě tady vyvstává otázka, zda nosit či nikoliv tričko pod košili.

Tričko jako základ se hodí jak v době zimy, tak během horka, kdy dokáže zachytit pot, který by jinak skončil na košili a způsobil ji nevzhlednou, nepoužitelnou. Koláče v podpaží nejsou zrovna moc estetické. Takže pokud se budeme bavit o tričku, které se nosí po košili, nejde tak o styl, ale užitečnost. Tričko či tílko je v tomto případě možné brát jako „spodní prádlo“.

Není tričko jako tričko

Pánská trička určená k nošení pod košili by měla být brána skutečně jako spodní prádlo, které nemá být vidět. Někteří muži si rozepnou horní knoflíček či dva a košili odhrnou, aby tričko vidět bylo. I toto je možné, pokud se jedná o ležérní sportovní eleganci například k riflím. Do společnosti se tento styl však nehodí. Pro takovou příležitost jsou ideální trička přímo určená k nošení pod košili. Jsou buď bílá, v tělové nebo jiné barvě, podle typu a barvy košile.

Kdy nosit tričko pod košili?

Pokud je zima a uvítáte vrstvu navíc nebo když je opravdu pekelně horko. Zní to divně? Ale divné to není. Tričko v tomto případě slouží na ochranu košile. Pokud předem víte, že vás v pozdních odpoledních hodinách čeká ještě obchodní schůzka, vezměte si do kanceláře pod košili tričko, které můžete před schůzkou sundat.

Zabáníte tak flekům od potu i nepříjemnému odéru. I když víte, že si tričko budete sundávat, vezměte si jednobarevné, aby nebylo vidět. Tričko od Bastard.cz s potiskem je sice moderní, zajímavé, vtipné, ale využijte ho spíš pro posezení s přáteli. Jednak by byla škoda ukrývat ho pod košilí, a pak už jsme si napsali výše, že tričko pod košili má být nenápadné.

Muži s bříškem

Tričko pod košili uvítají i muži s bříškem. Ovšem pozor, neslouží za stahovací prádlo, ale rozhodně přidá na komfortu. Někteří muži neradi nosí košile, protože se obávají, že jim vyleze pupek a necítí se dobře. Mají raději pocit, že je bříško ukryté. Tričko je tady skvělým řešením.

Kdy tričko pod košili nenosit?

  • Pozor na materiál košile. Máte-li velmi tenkou košili, může tričko pod ní působit rušivě. Tudíž tady opatrně.
  • Upnutá košile je na tom podobně, jako ta průhledná. Tady se rovněž tričko nehodí.
  • Tričko pod košili si neberte ani tehdy, vyčuhuje-li skrze límeček u krku. Někdy může mít košile hlubší průstřih než tričko – pozor na to.

Napsat komentář