4 důvody, proč mít doma tiskárnu

Díky technologickému pokroku se mobilní a bezdrátový životní styl nadále zlepšuje. Byla doba, kdy domácnosti měly kilometr drátu, který spojoval celou řadu zařízení, včetně tiskáren a počítačů. A domácí tiskárny v té době neměly zrovna valnou pověst. To se ovšem dávno změnilo. Tiskárny od té doby ušly kus cesty a prošly dramatickými změnami k lepšímu.

Tisk fotografií

S vylepšením fotografických zařízení i videokamer, zejména v mobilních telefonech, můžete dnes zachytit každičký okamžik svého života či života vašich blízkých. Nejste omezení pouze na vzpomínky, které vám utkví v podvědomí. A tady přicházejí na řadu moderní tiskárny, které dokáží vytisknout jasné a ostré fotografie, kterými si pak namísto drahých obrazů můžete vyzdobit své bydlení. Zvlášť zaměříte-li se na levné cartridge, nevyjde vás tato paráda nijak draho a krásné okamžiky budete mít stále na očích.

Mobilní zařízení

Mobilní telefony a tablety nás obklopují na každém kroku. Setkat se s nimi můžete na obchodních schůzkách a stejně tak doma na gauči u televize či během cestování. Protože jsou tak velkou součástí každodenního života, výrobci bezdrátových inkoustových tiskáren vytvářejí kontabilitu tiskáren s mobilními zařízeními. Můžete tak tisknout přímo z mobilního telefonu či tabletu prostřednictvím Bluetooth.

Práce z domova

Mnoho podniků již dnes umožňuje pracovat svým lidem z domova, nemusí se jednat pouze o podnikání, ale i zaměstnanecký poměr. V tomto případě je tiskárna výhrou, budete-li muset tisknout nějaké dokumenty, prezentace, tabulky. Pokud vám zaměstnatel umožňuje pracovat z domova, pak vám patrně bude hradit i náklady na tisk. V případě podnikání pak doporučujeme použít toner CE285A, který má kapacitu shodnou s originálním tonerem, je levnější, ekologicky šetrnější a má větší sytost výtisku.

Snadnější cestování

Určitě už jste se s tím setkali, zvlášť pokud hodně cestujete. Ať už za práci nebo na dovolenou. Vytisknout si sám palubní letenku znamená určitou finanční výhodu. Navíc nejde pouze o palubní vstupenku. Vytisknout si můžete i mapku s trasou, jízdní řád a další věci, které vám usnadní cestování.

Napsat komentář