Autojeřáb, nebo pásový stavební jeřáb? Obojí!

Neobejdete se na stavbě bez stavebního jeřábu? Tak si jej pronajměte!

Výkonný stavební jeřáb si žádá téměř každá stavba. Malá i velká. Pod pojmem výkonná manipulační technika si však většina z nás představí mohutný několik desítek metrů vysoký a stovek tun vážící kolos přenášející ta nejtěžší břemena a pohybující se na relativně velkém prostoru. Co ovšem dělat v případě, když potřebujete jeřáb pro práci v naopak těžko dostupném prostoru, strmém kopci či v úzké místnosti? Nebojte, nebudete muset shánět partu zdatných svalovců. V tomto případě svou pozornost zaměřte na minijeřáb.

Kompaktní a flexibilní

Skvělou volbou jsou konkrétně kompaktní a flexibilní minijeřáby Maeda, které najdete například v portfoliu společnosti Uplifter, s r.o. Ty pro jejich nízkou hmotnost i výšku využijete dokonce i na skleněných a kovových stavbách. Stejně jako při bouracích pracích, demontážích a přestavbách strojů. Dobře se však pohybují také ve strmých svazích a v bahnitém prostředí.

Lehký, nízký, ale výkonný!

Minijeřáby Maeda jsou lehké a nízké (s výškou háku až 25,5 m), ale přitom velmi výkonné. Hravě si poradí až s osmitunovým nákladem! Další jejich výhodou je možnost přepínání z dieselového na elektrický pohon. Ten je zárukou nejenom tichého provozu jeřábu, ale také nulové produkce emisí, díky čemuž tato manipulační technika nachází své využití jak při pracích v exteriéru, tak i interiéru.

Autojeřáb, nebo pásový jeřáb?

Minijeřáb v mnoha případech nahradí autojeřáb i pásový jeřáb. Možné je totiž i jeho využití v silně zabahněném prostředí. Nebo v místnosti s mramovovou podlahou, kterou ochrání gumové pásy, jimiž jsou opatřeny opěrné nohy jeřábu. A se dvěma minijeřáby dokonce zvednete i velmi těžké břemeno.

Minijeřáby ke koupi i pronájmu

V nabídce společnosti Uplifter, která mimo Českou republiku již 18 let působí i na Slovensku, v Polsku a Německu, však spolu s minijeřáby najdete i jeřáby mobilní a přívěsné. Stejně jako manipulátory, industryliftery, vakuovou techniku a transportní pomůcky (schodišťové přepravníky a vozíky). S kompletní nabídkou se seznamte přímo na stránkách společnosti https://uplifter.cz/jeraby/.

Napsat komentář