Chcete se dostat do kondice? A co vám v tom brání?

jarmoluk / Pixabay

Být fit a v kondici se vyplácí. Odměnou za námahu vám budou štíhlé tělo, silná imunita, pevné svaly a k tomu i kopec dobré nálady. Za to všechno přiměřená dávka pohybu stojí, nemyslíte? A kde se hýbat?

To už je na vás. Skvělý je pohyb na čerstvém vzduchu, ideálně v přírodě. Dlouhé procházky lesem, nordic walking, plavání v rybníku, jízda na kole, kolečkových bruslích. Hýbat se můžete i doma. Počítá se jízda na rotopedu, krosovém trenažeru i běžeckém pásu stejně jako cvičení podle videí na internetu. Úplně nejlepších výsledků ale dosáhnete pod vedením profesionálního trenéra. Ty nejlepší z nejlepších zaměstnává třeba ostravský FITPARK.

Bohatá nabídka sportovních aktivit

Pokud jste ze severní Moravy a chcete být aktivní, rozhodně byste měli toto fitko v Ostravě navštívit. Jeho nabídka sportovních aktivit je opravdu bohatá. Najdete tu cardio zónu, fitness zónu, badmintonový sál i perfektně vybavenou posilovnu. Zde můžete cvičit sami, nebo pod dohledem trenéra. Ten vám navíc pomůže nejenom se samotným cvičením, ale také na míru sestaví jídelníček.

Osobní tréninky i skupinové lekce

Cvičit můžete sami nebo ve skupině. Každému totiž vyhovuje něco jiného. Zatímco zkušení cvičenci, ale i někteří začátečníci preferují při cvičení soukromí, jiným vyhovují skupinové lekce. Cvičenci naladění na stejnou notu je vyhecují k lepšímu výkonu.

Vyzkoušejte kondiční box

Novinkou v programové nabídce ostravského FITPARKU je kondiční box (vycházející ze základních boxerských technik a zahrnující nácviky základních boxerských úderů), který je součástí oblíbeného kruhového tréninku. Jeho výhodou je, že za poměrně krátkou dobu dojde k posílení svalů celého těla. Více informací o tomto cvičení najdete na odkazu kondiční box Ostrava.

Když zkrátka fitness centrum Ostrava, tak jedině ostravský FITPARK.

Napsat komentář