Přeprava mobilního domu není žádná sranda. Dokud nenajdete opravdové odborníky

PsychopathMarketing / Pixabay


Rozhodli jste se pro klidný život ve vlastním mobilním domku? Nebo ho chcete jen používat jako ideální zahradní chatku? Ať tak, nebo onak, stojí před vámi jeden výrazný problém – jak jej přepravit na místo určení?

Není to tak snadné

Určitě vám je jasné, že běžné kurýrní služby opravdu nezvládnou přepravu mobilního domu po České republice, natož třeba do zahraničí. Z toho důvodu je nutné vyhledat vyloženě specializovanou firmu, která se v dané oblasti vyzná.

Přeprava mobilheimu vyžaduje speciální zdvihací a manipulační techniku, upravené vozidlo a proškolené zaměstnance. Stejně tak se neobejdete bez pečlivé přípravy, naplánování trasy a organizace celého projektu. Zní to složitě?

V takovém případě svěřte převoz mobilheimu třeba ověřeným profesionálům ze společnosti Easy Logistics. Tato logistická společnost se už od roku 2005 zaměřuje na převoz nadrozměrných a těžkých předmětů.

Ideální podmínky pro převoz

Tito odborníci zvládnou v rámci své přepravy převézt klidně až 53tunovou zásilku (ne, že by mobilní domek vážil tolik). Poskytnou vám přitom pojištění do 20 milionů korun, takže se nemusíte ničeho bát.

Zajišťují převoz jak po České republice, tak i do dalších 59 zemí po celém světě. To platí pro Evropu, Asii, Ameriku i Afriku. Záleží jen na tom, kde si chcete svůj mobilheim užívat.

V případě převozu do zahraničí zajistí povolení nadrozměrné přepravy, komunikaci s místními úřady, vyřídí veškeré potřebné dokumenty a po celou dobu vás budou informovat o průběhu projektu. Navíc budete mít k dispozici nonstop dispečink, kam můžete kdykoliv zavolat a na cokoliv se zeptat.

Nejlepší bude, když si otevřete webové stránky pod odkazy, prohlédnete si důležité informace a poté si domluvíte převoz svého domku.

Napsat komentář