Začněte používat bio tělový peeling. Působí nejen proti celulitidě

stux / Pixabay

Odsuňte alespoň v tomto článku každodenní rutinu spojenou s péčí o obličej na druhou kolej, protože i samotné tělo si žádá náležitou pozornost. Konečně je na čase, abyste objevili výhody, s nimiž je spojený tělový peeling. Pokud tedy ještě nemáte tento produkt v koupelně, po přečtení následujících řádků si ho objednáte.

Odstranění odumřelých buněk je jen začátek. Pokožka se neustále obnovuje, ale občas potřebuje trochu popostrčit. Tělový peeling je správný krok k zářivější a sametově hladké pokožce. Pozor, aby to však byla bio kosmetika s čistě přírodním složením.

Peeling vyřeší i problémy s ucpanými póry

Pokud vás trápí ucpané póry i zarostlé chloupky po holení, tělový peeling je vhodným řešením. Nejenže pomáhá předcházet nežádoucím pupínkům a vyčistí vaši pokožku, ale také usnadní vstřebávání hydratačních krémů, které proniknou hlouběji, a tím posílí svůj účinek.

Co víc? Pravidelné používání peelingu zajistí hladkou pokožku, stejně tak se vyrovná její tón, a dokonce se eliminuje viditelnost skvrn a dalších nedokonalostí. Zlepší se krevní objeví, zachová se elasticita a zmírní celulitidu.

Věřte, že po peelingu vypadá pokožka skvěle, budete se sami cítit lépe. Samozřejmostí je i relaxační účinek, protože masážní pohyby při aplikaci peelingu jsou blahodárné jak pro vaši pokožku, tak i duši.

Kde koupit kvalitní bio peeling?

Pokud se vyhýbáte běžné konvenční kosmetice, která má v sobě spoustu nevhodných a chemických složek, nadchne vás sortiment v e-shopu Ekokočka. Připraveny jsou i tělové peelingy v bio kvalitě. Ekokočka je nejen e-shop, ale ve Vsetíně najdete malý krámek na pár metrech čtverečních, který je dokonale provoněný. Majitelka si dává záležet na tom, jaké produkty zahrne do své nabídky. Přesvědčte se sami.

Napsat komentář