Dá se vůbec ušetřit při nákupu výbavy pro miminko?

child-1978300_1920

S příchodem malého mrňouse na svět nekončí řada starostí, které logicky provázejí maminky – natož novopečené. V těhotenství se strachovaly o vývoj malého „broučka“ v bříšku, podstupovaly vyšetření, aby se odvrátila všechna potenciální nebezpečí a byla jistota, že miminko bude zdravé. Po narození kolotoč vyšetření, očkování a kontrol u pediatra pokračuje. K tomu samozřejmě přibývají starosti s rozkojením se, prdíky, srovnání se s častým pláčem i kontroly dechu během spánku.

Shánění výbavy zabírá spoustu času i peněz

Málokterá maminka by byla natolik nezodpovědná, aby péči o čerstvě narozené mimi nevěnovala maximální úsilí. S úsilím, jaké představovalo shánění kompletní výbavičky, jí pomohli nastávající tatínek, rodiče, přátelé a známí. Kočárek, postýlka, přebalovací pult, sada lahviček, dudlíků, plínky, chůvičky, lůžkoviny, povlečení do postýlky, zavinovačky a dětské oblečení.

Kde sehnat levné a značkové oblečení pro kojence?

Kdo někdy sháněl oblečení pro miminka, mohl být překvapen, jak je složité sehnat levné kojenecké oblečení, jež se pro narozená miminka nekupuje z druhé ruky, ale nové. Značkové kojenecké oblečení zahrnující kojenecké – bodykojenecké – overaly, dupačky, kombinézy, capáčky, botičky, ale i hračky a kosmetiku pro děti najdete v přehledném e-shopu tinky.cz. Obchod je zaměřen na kompletní výbavu pro mimina i odrostlejší děti.

Komplexní sortiment roste spolu s vašimi dětmi

Sortiment je nepřetržitě aktualizován, abyste i v zimě měli dostatečně velké a teplé oblečení pro odrostlejší mimi. Nestarejte se o běhání po krámech, když vám oblečení můžou koupit známí s pomocí Listu přání, na který si vypíšete, co přesně potřebujete jako dárek. Vy tak máte víc času pro sebe a vaše děťátko. Pokud chcete zažít trochu adrenalinu, můžete se zúčastnit Holandských aukcí, u kterých zažijete napětí a získáte zajímavé slevy nebo dárečky. Tinky.cz je tu jen pro vás a vaše děti.

Napsat komentář