Nastal nejvyšší čas výměny předpotopních počítačů za výkonnější

table-lamp-1513902_1920

Viry, pomalé načítání souborů i prohlížečů, nedostatečná kapacita disku, málo výstupů a portů – to jsou negativa, které si s sebou nesou předpotopní počítače z minulého tisíciletí až dodneška. Že váš starý počítač víc topí, než funguje, jak by měl? Výměna starého počítače nebo notebooku za výkonnější je nasnadě. Jak však levně vybavit kancelář či celou instituci novějšími a výkonnějšími modely? Při důkladném rozmýšlení nad rozpočtem vám vyjdou jako nejlevnější, a přitom plně funkční repasované počítače.

Výhodné koupě levných, výkonných pc a notebooků

U repasí se nemusíte ničeho obávat. Prověřené typy počítačů jako Dell Optiplex 990 SFF nebo notebooků HP EliteBook 8470p a Lenovo ThinkPad T420 pořídíte pod pět tisíc korun. Přístroje mají dvanáctiměsíční záruku, některé typy dokonce 24měsíční. Většina repasované techniky obsahuje procesory generace Core i, paměť 4 GB a více, disk s kapacitou 320 GB, grafickou kartu, porty jako 3G modem, HDMI, čtečku karet a USB výstupy. Repasované počítače mají předinstalovány Windows 7 s možností upgrade na Windows 10. Dokoupit si můžete i samotné LCD obrazovky, klávesnice a myši.

Ušetřením nemalých částek vám zbude na nákup další techniky

Proč se vyplatí repasovaná technika? Vybavením kanceláře, školy či vlastní provozovny repasovanými počítači uspoříte nemalé částky, které můžete investovat do dalšího vybavení nebo díky nim nakoupit více techniky. K dispozici jsou celé repasované PC sestavy, repasované servery, tiskárny a použité dockovací stanice. Až dvouletá záruka je totožná se záruční dobou, jaká je poskytována na nové přístroje. Není třeba se obávat neseriózního jednání dodavatele repasovaných počítačů, jež pocházejí z podnikových výběrů. Levná pc jsou díky polovičním cenám výhodná zejména pro studenty a seniory.

Napsat komentář