Stavíte či bouráte? Zajistěte si spolehlivý odvoz suti

IMG_20170307_122632-1024x768

Odvoz suti není služba, kterou byste potřebovali využít často. Není proto divu, že když se s tímto problémem setkáte, nevíte, na koho se obrátit. Jste-li z Prahy a okolí, máme pro vás tip.

Odvoz suti odpadu v okolí hlavního města

Společnost s výstižným jménem Odvoz-sut.cz se věnuje odvozu suti a dalších odpadních materiálů již téměř deset let. Její služby jsou špičkové a především rychlé – vůz s kontejnerem se u vás objeví již za hodinu a půl od zadání objednávky. Chybí vám pár šikovnou rukou? U stejné společnosti si v případě potřeby domluvíte i nakládku. Můžete se na ni obrátit s přáním o odvoz suti, ale také demoličního odpadu či odpadu ze zahrad. Jedinou výjimkou z přepravy je nebezpečný materiál.

Co se s odpadem a sutí děje dál?

Odborníci vlastnící potřebná povolení k nakládání s odpadem vedou evidenci převzatého materiálu a vystaví vám potvrzení o převzetí odpadu ke zneškodnění, které je důležité pro kolaudaci. Stavební suť lze dále využít například pro zasypávání lomů či budování protihlukových valů. Často se odváží do recyklačních středisek, kde se zpracovává na zásypový materiál. Ten lze použít například pro zpevnění terénu nebo jako podkladovou vrstvu pod silnice.

Komplexní a profesionální služby

Pro manipulaci se sutí je třeba vlastnit výkonnou techniku. Společnost http://www.odvoz-sut.cz/ používá ke své práci pouze špičková moderní zařízení, díky nimž si poradí s jakýmkoliv množství odpadu. Dále je schopna zajistit i dovoz stavebních materiálů jako písek, beton a štěrk. K dispozici má různé typy kontejnerů odpovídající danému druhu odpadu: kontejner na suť nebo zeminu, na míchaný odpad, na zahradní či lehký směsný odpad… Také velikost kontejneru přizpůsobí tomu, kolik prostoru máte pro nakládku k dispozici. Nezáleží na tom, kde zrovna stavíte či bouráte – kontejner vám přistaví na jakékoli místo v Praze a jejím okolí.

Napsat komentář