Hledáte vhodnou školku pro vaše dítě v Brně a okolí? Vyzkoušejte Kids Garden!

nursery-2114173_1920 (1)

Pokud jste dosud byli s dítětem na mateřské dovolené a nyní přemýšlíte, do jaké školky ho při nástupu do práce umístit, stojíte před jedním ze zásadních rozhodnutí. Naše doporučení vám ho možná alespoň trošku ulehčí…

Září se blíží

Prázdniny sice teprve začaly, ale pro ty, kdo ještě netuší, do jaké školky bude jejich dítě chodit, je září nepříjemně blízko. Doby, kdy byly děti jednoduše rozděleny do státních školek podle místa bydliště, jsou nenávratně pryč, rodiče se proto musí mnohem více ohánět. Státní školky bývají plné, soukromé zase často předražené, s kvalifikací učitelů to bývá občas nevalné. Stále je však z čeho vybírat! Anglická soukromá školka Brno, Kids Garden, se těší výborné reputaci. Příjemné prostředí v nové budově se zahradou si děti oblíbí, stejně jako profesionály, kteří zde působí. Mezi zkušenými učiteli je zastoupen mužský i ženský prvek, což bývá spíše výjimkou.

Angličtina pro nejmenší

Okolo výuky angličtiny u předškolních dětí byly dlouho vedeny debaty, dnes už ovšem víme, že se děti v tomto věku učí velmi přirozeně. Samozřejmě je třeba jiného přístupu, než je klasická školská výuka – a právě to v Kids Garden zvládají na jedničku. Čeští učitelé i rodilí mluvčí zde vašim ratolestem poskytnou skvělý start do života. Bez angličtiny se dnes totiž už nikdo neobejde a čím dřív s ní začnou, tím větší budou mít před ostatními náskok.

Škola hrou

Kromě angličtiny se děti v Brno soukromá školka Kids Garden budou pravidelně setkávat také s hudební výchovou, která s jazykem často bývá propojena. Nechybí ani plavání, tenis, cvičení, tanec, keramika a další zajímavý edukativní program. Několikrát ročně se děti mohou vypravit na školu v přírodě. Při pravidelně pořádaných besídkách se pak rodiče dozví, jaký pokrok jejich potomek udělal.

TIP: Nemůžete s dětmi zůstat doma celé prázdniny? Vyzkoušejte příměstský tábor Kids Garden s výukou angličtiny! Hry, jazyky, zpěv, vyprávění, pobyt na zahradě i výlety vaše děti zabaví a naladí je na nástup do školky.

Napsat komentář