Sháníte levné a okamžité ubytování v Praze?

prague-1168302_1280

Jestliže sháníte okamžité ubytování v Praze pro sebe i větší skupinu v klidném prostředí a v dosahu MHD, není problém. Penzion Praha 5 nabízí pokoje i apartmány pro krátkodobé i dlouhodobé pobyty soukromým osobám nebo větším skupinám nad patnáct osob v reprezentativních prostorách s televizorem a WiFi připojením, se zajištěnými non-stop službami na recepci a s možností zajištěného stravování formou polopenze. Luxusně vybavené pokoje se sociálním zařízením jsou k dispozici již od jednolůžkových variant po několikalůžkové.

Hotelové pokoje pro jednu až čtyři osoby

penzionu Praha 5 je osmnáct útulných pokojů hotelového typu, jež lze využít pro krátkodobé a střednědobé pobyty. V každé místnosti je vlastní sociální zařízení, televizor a WiFi připojení. Koupelna je vybavena sprchou, toaletou a fénem na vlasy. Vybrat si můžete pokoj s jedním, dvěma, třemi i čtyřmi lůžky. Hotelové pokoje tak často využívají tuzemští i zahraniční turisté, kteří přijíždějí do Prahy na poznávací zájezd, obchodní jednání a tematický výlet.

Apartmány pro větší skupiny a rodiny s dětmi

V apartmánech penzionu Praha se nachází devět nově zrekonstruovaných apartmánů, jež svým vybavením vyhovují jak náročnější klientele, tak rodinám s dětmi a početnějším skupinám návštěvníků. Do apartmánů se dají zajistit i přistýlky pro rodiny s více malými dětmi. Cenová dostupnost umožňuje rodinám nalézt odpovídající ubytování v blízkém centru Prahy. Poklidná lokalita je výhodná především pro ty, kteří touží po náročném dni spočinout v příjemném a tichém prostředí oproštěném od ruchu centra a hlučných nočních turistů.

Hostel pojme až 28 lidí

Samostatné patro penzionu pojímá pět vícelůžkových pokojů, kam se vejde až 28 osob. V patře jsou tři společné koupelny a kuchyňský kout. Místnosti se dají pronajmout samostatně, anebo jako celé patro. Tato možnost ubytování je výhodná pro větší skupiny výletníků, sportovní a táborové oddíly, kteří přijedou na návštěvu Prahy.

Nekuřácký salonek a zahrádka pro setkávání ubytovaných návštěvníků

Celková kapacita 32 pokojů činí až sto návštěvníků. Skupiny návštěvníků se mohou pohodlně setkávat v nekuřáckém salonku nebo na zahrádce. Pro parkování autobusu je zajištěno místo, to je ale třeba objednat v předstihu alespoň jednoho týdne. Non-stop služby recepce jsou schopny pomoci turistům, již přijedou či odjíždějí mimo oficiální časy Check-in a Check-out.

Napsat komentář