Proč je dobré dodávku si půjčit a ne koupit?

uvodni-foto-dodavky

Předně to šetří náklady. Pokud člověk dodávku nevyužije v běžném životě, tak nemá smysl si ji kupovat nastálo, je vždycky lepší si ji půjčit, pomoci v tomto může například firma půjčovna dodávek Praha. Tady je na výběr z vozů té nejvyšší možné kvality a dostupnosti. Všechny jsou sice od jedné firmy, ale opravdu kvalitní. Samozřejmostí je bezchybný technický stav, který firma může kdykoliv na požádání doložit. Dodávka se dá využít jak pro osobní, tak i pracovní účely – stěhování, dovolená, výlety…Není třeba mít z toho strach, je to naopak velmi výhodná záležitost.

Co je třeba

Je zapotřebí mít u sebe několik zásadních dokladů – dva hlavní – řidičský a občanský průkaz. Pak ještě pokud je zákazník podnikatel, tak výpis o obchodního nebo živnostenského rejstříku, k tomu živnostenský list a také plnou moc ověřenou nejlépe notářsky, dostavit se v tomto případě musí vždy jednatel. Co se týká řízení, tak musí mít zákazník praxi minimálně dva roky a také požadovaný věk 21 let. Pokud to nemá, tak firma dodávku zapůjčit nemůže, jedině, že by si zákazník za sebe našel náhradu.

Dodávky ve firmě

Vozidla jsou ve výborném technickém stavu, jak už bylo řečeno. K tomu jsou snadno ovladatelná, mají nízkou spotřebu a náhon na přední kola. Jsou velmi vhodné jak na delší, tak i na kratší trasy, kromě toho jsou vysoké a široké, takže se do nich vejde hodně věcí i spolu s třemi místy pro cestující. Nezbývá než se do toho pustit, pokud někdo potřebuje – není třeba z toho mít obavy.

Napsat komentář