Dobrá značka a spolehlivost, to jsou servery DELL

 

Snímek obrazovky 2017-05-31 v 16.24.51

Jen málo značek výrobců serverů má takový zvuk jako DELL. V oboru ji zná prakticky každý. Nabízí stabilní a spolehlivé serverové řešení, které se dokáže projevit. Pojďme si je představit blíže a ukázat si, kde všude mohou být servery DELL využitelné.

Různé řady, různé cílové skupiny

DELL dělá různé typy serverů. Některé jsou tower (věžové servery, které vypadají podobně jako klasická PC), jiné rack (ležaté servery, které jsou díky svému tvaru vhodné především do velkých serverových center). To samo nám napovídá, že DELL má servery nejen pro firemní využití, ale také servery do domácnosti. Servery DELL mají díky tomu širokou škálu využití.

Od serverů DELL můžete očekávat spolehlivý výkon a výdrž.
Od serverů DELL můžete očekávat spolehlivý výkon a výdrž.

Co cena?

To může být v případě malé a střední firmy trošku překážka pro pořízení DELL serveru. Naštěstí jsou zde i repasované servery DELL. Ty prodává například již odkazovaný Czech Server. Jsou to lehce použité servery, které byly před prodejem velmi důkladně zkontrolovány (u Czech Serveru probíhá repase ve vlastní režii) a vztahuje se na ně záruka. Podnik se nemusí bát, že by si koupil nestabilní a zastaralý server. Prodejci repasovaných serverů DELL obvykle nabízí jen několik let staré servery naprosto bezproblémově požadavky zákazníků na výkon. Tudíž není žádný důvod k obávám.

Vlastní konfigurace serveru

Milion lidí, milion chutí. To platí i u serverů. Někteří prodejci (například již zmiňovaný Czech Server) nabízí u serverů DELL možnost konfigurace jejich výkonu. Vyberete si tedy do svého serveru přesně ty komponenty, které chcete. Díky tomu budete mít přesně ten server, který vám vyhovuje. A za rozumné peníze.

Napsat komentář