FxPro, profesionální broker

FxPro je přední online broker na světě se zaměřením na poskytování špičkových produktů a služeb svým klientům. Společnost získala již mnoho uznání od nezávislých organizací a respektovaných finančních médií. U Share Awards například získala prestižní ocenění „Nejlepší FX Broker,“ a to hned několik let po sobě.

fx

Důvěra a bezpečnost

FxPro vede klientské prostředky na oddělených účtech ve velkých evropských bankách, které jsou navíc pojištěny. Vůči zápornému zůstatku nabízí všem obchodníkům ochranu jako součást klientské dohody. Automatický monitoring řízení transakcí a rizik zajištuje, aby klienti nepřišli o více, než investovali původně. Podporují myšlenku, že ochrana vůči negativnímu zůstatku by měla být regulačním požadavkem a nabízena celým odvětvím. Obchodníci by tak získali vyšší jistotu, že nemohou ztratit více než jsou jejich celkové investice.

fx1

FxPro chrání klienty, aby neztratili více než původně investovali.

Další služby

U FxPro si zákazník může vybrat hned z několika typů účtů a u velké části z nich jsou k dispozici i tzv. demo účty vhodné zejména pro začátečníky. Kromě toho zde budoucí obchodníci najdou i návody do začátku, takže si hned nebudou připadat ztraceni. Zapomenuto není ani na zkušené zákazníky, pro které jsou určeny webináře FxPro, informující o důležitých aspektech forex tradingu. Další výhodou FxPro je i česká klientská podpora, jež nebývá součástí u mnoha brokerů.

Pročtěte si recenzi z Invest Planet a získejte další informace o tomto brokerovi.

Napsat komentář